Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KONEC :-(

Dnes FFG oficialne oznamilo konec nasi skvele a jedinecne hry...

...prosim dojdete drzet smutek na nektery z poslednich A:NR turnaju!

Poslednim ofic. turnajem budou letosni WORLDS...

Info z FFG zde:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/6/8/jacking-out/
8.6.2018 23:35:01

Smutne
A pro me trochu necekane (rotace teprve zacala, vysel revised core set).
Je videt ze je to (opet jako vzdy) pouze jen a jen o penezich. Skoncila platnost licence a FFG se rozhoduji jestli je rentabilni ji prodluzovat. Hmm revised core set moc novych lidi do hry neprinesl. Komunita spise odpada, pac jsme to zacali po tech letech flinkat (nesourody wording, opakujici se obrazky karet), tak to proste zabalime a pujdem vydat neco jineho (treba treti variaci na arkham horror)

Jsem zvedav jak dlouho prezije L5R

9.6.2018 00:57:20

Snad
Taky mě to docela překvapilo a to jsem se rozhodoval jestli do A:NR jít nebo ne. Nakonec zvítězilo L5R tak snad ještě bude žít :D

9.6.2018 07:59:04

Beholder
Nebyl bych si jist, jestli to je rozhodnutí FFG nebo WotC, z některých komentářů zahraničních recenzentů spíš vyplývá opak toho co píšeš.

Tj. ze WotC si to stahujou, aby si to mohli vydávat dál sami.

Sem to dával jako novinku sem na ZH už v pátek, ale bohužel to stále čeká na schválení, což je IMHO absurdní, než admin schválí novinku, už není novinkou... monkey business.

10.6.2018 12:49:21

Miner
Jo, tak samozřejmě to může být i rozhodnutí wizardů, to je pravda. Nějak jsem to detailně nestudoval.

Ale chceš tím říct, že by to wizardi začali znovu vydávat?
To by znamenalo, že lidi, kteří vrazili x tisíc do FFG verze by museli znovu začít od znova kupovat card pool, který by pravděpodobně nebyl kompatibilní s FFG verzí? Myslím že by nebyli 2x nadšení. Ale možná že je dostatek fandů původní hry, kterým se třeba nelíbilo ztvárnění FFG verze ze světa Android a do comebacku od wizárdů by šli + možná noví lidi by do toho taky šli. A možná i část z těch, kteří hráli/hrají FFG verzi by do toho taky šli...

10.6.2018 16:47:42

Platnosť licencie?
Môžem sa opýtať, že o konci akej licencii sa hovorí? Pretože FFG zároveň s koncom tejto hry oznámilo, že z tohto sveta chystá v najbližšej dobe iné produkty, ktoré v najbližšej dobe majú oznámiť.

10.6.2018 16:55:39

Ludomyl
FFG vlastní Android, ale WotC vlastní Netrunnera. To je starší hra od Richarda Garfielda.

@Beholder - nevím, ale třeba na Twitteru SUSD sem četl toto:
Oh, that's heartbreaking. Perhaps this means that Wizards of the Coast think they can make more money making the games themselves than selling it.

10.6.2018 18:09:23

Miner
Díky za vysvetlenie... ja totiž LCG hru nesledujem, ale tajne dúfam v nejakú novú doskovku zo sveta Androida.

10.6.2018 18:24:20

komunitni hrani
ono je to ted hodne cerstve a dost skupin po svete to resi...resi se jakym zpusobem neprestat hrat...

...krom toho, ze zkonci ofic. turnaje podporovane FFG a vydavani novych packu, tak se hodne diskutuje o komunitni forme hrani a poradani turnaju (vc. uprav MWL a obcasnemu vydavani vlastnich karet)...

...ono to bude tim, ze v soucasnosti neni na trhu obdobna hra, jako Netrunner...co se mechaniky tyka...takze komunita hleda adekvatni nahradu proste spatne...

...AGOT a L5R se Netrunneru nepodobaji ani trochu (ono asi zadna hra, ktera je "symetricka")...

...kazdopadne nepropadejme panice...mame pred sebou zaver sezony (Regionalsy, mozna Nationals)...a vlastni konec hry je tedy cca podzim (jelikoz vyjde jeste velky box atd.)...

...do te doby se i vyjasni z velkych komunit po svete, jak si predstavuji "komunitni pokracovani"...ktere jsem jim za me slibil podporit organizovanim komunitnich "turnaju" v CZ (konkretne v Brne)...

...End the Run?

13.6.2018 23:38:35

...

R.I.P.

9.9.2018 15:23:51

Vybíráme z Bazaru

Vúdú (CZ, 2015)
Vúdú (CZ, 2015)
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas