Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hrani Ostrava/Opava

Jsou zde lidi kteri by meli zajem hrat a schazet se nejak na hrani? Mam sice jen jednu kopii hry, ale casem nejspis pribude dalsi. Takze pokud by se nekdo nasel, ozvete se a domluvime se.
4.10.2012 19:03:04

zatim jsem porad vlazny (e;
uvidim jestli me koncem rijna kluci prazsti nahlodaji

4.10.2012 19:27:58

Hra
Jestli chces tak se muzeme sejit a muzu ti to ukazat, dame jednu dve hry, naucis se pravidla a potoms e nechas dohlodat v praze :P

4.10.2012 19:47:02

to Avarita
mno. hral jsem puvodni NR, takze se asi zas tolik ucit nemusim
a podminku Opava-Ostrava splnuji jen velmi okrajoove

4.10.2012 21:17:49

Hrani v čajovně
Ahoj, máme taky jednu kopii pro občasné nekompetitivní hraní s přáteli. Scházíme se v čajovně u Skřítka v OV-Porubě, jednou až 2x týdně. Hrajeme různé hry, s Netrunnerem teprve začínáme. Kdyby by se našel soupeř z Ostravy nebo okolí, budu rád kdyby se připojil. Případně můžu, dorazit na místo, kde hraje Vaše parta (jen Ostrava).

7.11.2012 18:47:33

Včerejší hraní v restauraci Varieté
Po čase jsem zavítal do svého rodného kraje (na Ostravsko), udělal si čas na hraní a sešel se s Beholderem na partičce Netrunnera v havířovské restauraci Varieté - http://www.restaurace.cz/karvina/restaurace-variete-1.html

Prostředí restaurace bylo příjemné (soukromí poskytující boxy, málo hluku, minimum kouře, dobré ceny i obsluha, která se se zájmem vyptávala co že to hrajeme).. :-)

Musí se uznat, že Beholder má z hraní s přítelkyní slušně natrénováno.. a po 4,5 hodinovém hraní jsme skončili na výhry se stejným počtem her.

Do her jsme šli s korporacemi:
- NBN: The World Is Yours*(fast advance)
- Jinteki: Personal Evolution (bluff - net dmg)

Za runnery se přitom objevili:
- Kate (darwin based)
- Andromeda (credit deny, ???)

Hry to byly dosti napínavé, protože se často končilo s pár bodovým rozdílem. Ještě teď mě mrzí můj hloupý flatline, který jsem dostal ve chvíli, kdy jsem měl zaskórováno 6 bodů z důvodu, že jsem počítal, že Data mine má sílu 0 a né 2.. :-) Další pěkná hra byla, když Beholder vyrukoval s Kate proti mému fast advance NBN a při celé hře, se neustále měnila strana, která má navrch.. Hra nakonec skončila kolem, kdy se mi podařilo v jednom kole zaskórovat dvě agendy (viva la AstroScript a Psychographics).. :-)

26.7.2013 11:09:02

doplnění
Jak psal pAblO, byly to opravdu dobré a napínavé hry. Nejvíce mě bavila ta zmiňovaná hra za Kate, kterou jsem o jedno kolo prohrál. Inspiroval mě sydo se svým Shaper + Darwin + replicator hardware deckem, který nedávno postnul na deskožrouta. Samozřejmě jsem si ho trochu upravil podle svého, ale idea je podobná. Dostat do hry Darwina, posílit ho Personal Touchy popřípadě Surgem a k tomu dostat do hry další užitečné hardwary, nejlépe zlevněné a zreplikované.
První půlka se mi povedla, ale bohužel mi nepřišel ani jeden Diesel a ani jeden replicator, takže jsem nemohl točit a zeštíhlovat deck, což mě trošku brzdilo.

Moji Andromedu (ty otazníky v postu pAbla) bych těžko definoval, ale postavil jsem si ji hlavně kvůli tomu, že Santiaga se sneakdoor beta je všude plno. Snažil jsem se tam dát co nejvíce levných karet, které přináší kredity a případný discard jsem snažil zužitkovat tak, že tam mám 3x Retrieval Run, 3x Femme Fatale a 2x Morning Star. A jinak criminalské klasiky (inside job, bank job, Forged Activation Orders, Emergency Shutdown, Account Siphon atd.)

Na závěr si jen postesknu nad absencí spoluhráčů v Havířově či v Ostravě a kdyby nepřijel pAblO z Brna, tak si ani pořádně nezahraju :(

26.7.2013 13:36:43

Hraní v OV
Ahoj. Od loňské zimy pravidelně hrajeme v Ostravě v čajovně U Skřítka, a to ve čtvrtky a soboty večer od 18:00. I když jsou mezi námi jen dva majitelé A:NR, pár dalších lidí si půjčuje karty a hru umí taky. Každopádně rád bych poznal i další hráče a není problém se sejít i v nějaké hospodě nebo v Korunce, apod. Dejte návrh na čas a místo.

29.7.2013 12:07:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Borg-Alpha
Ahoj,

koukám na tu čajovnu a je tam docela v pohodě dojezd tramvají za pár minut od UANu. Uvažuju, že bych se tam za váma některý čtvrtek stavil.

Nebo klidně i do té Korunky či nějaké příjemné nekuřácké hospody (pokud možno s podobně dobrým dojezdem jako ta čajovna, jsem totiž z Havířova, takže na UAN nebo Gagarinku v pohodě ale pak už je to omezené, abych se dostal někam za rozumný čas abych stíhal bus zpět). Nevím jak tam v té čajovně hrajete, ale já párkát v čajovně na zemi A:N hrál a není to úplně nejpohodlnější, stůl je stůl :) Akorát já osobně o žádné takové game friendly hospodě v Ostravě nevím, páč tam nebydlím. Takže bys musel něco navrhnout ty.

29.7.2013 13:41:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Hraní A:NR, čajovna
Čajovna U Skřítka je cca 20 min tramvají č. 4 od ÚAN. Na rozdíl od ostatních čajoven není třeba sedět na zemi. Stoly tam jsou dostatečně velké na karetky. Kdyby jste se chtěli (kdokoli) stavit na Netrunnera (čtvrtky a soboty od 18:00), pošlete mi zprávu nebo SMS na 732716410, abych nezapoměl karty a potvrdil, že tam ten den budu.

29.7.2013 15:24:19

Borg-Alpha
Tak pokud tam jsou stoly vhodné na hraní, tak to je jiná :)...dále viz. SZ...

29.7.2013 16:03:57

Opava
Ahoj,
navazuji sice na starší debatu, ale třeba to výjde :)

Najde se někdo z Opavy, kdo by si zahrál Android? Pořídil jsem si Core set, ale bohužel se nenašel spoluhráč.

Díky

30.1.2016 10:08:45

Ostrava

Hraje to jeste nekdo v tom Skritku?
PO dlouhem cekani, jsem si koupil Revidovany Core Set a jelikoz bydlim kousek od UANu , tak bych klidne aji mohl dojit.

Jestli ne, jsem pro rozjet NEtrunner v Ostrave opet znovu. Odehral jsem radu her online pres Jinteki a konecne je cas zahrat si i fyzicky.

O prostorech vim, jednou tydne jsem pro.
Co vy na to?

13.2.2018 12:10:32

Vybíráme z Bazaru

Velká kniha strašlivých čar
Velká kniha strašlivých čar
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas