Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chronos Protocol Tour

Damage Unlimited, Wien - 26. April

Chystáte se tam někdo?
30.1.2014 18:54:44

Bratislava
zistím dam vedieť :)

30.1.2014 23:24:40

Vídeň
Už se nám to pomalu blíží. Zvažujete někdo návštěvu Vídně? Doufám, že o víkendu opravím auto a 26. budu ready.. ;-)

4.4.2014 14:30:55

bratislava
bratislava ide určite minimlane v 4-6 ludoch...naposledy si to chalani skusili vlakom a boli spokojní, takže sa tam určite vidíme :)

4.4.2014 14:36:40

report
Jak to tam dopadlo?

28.4.2014 10:02:20

minireport
z bratislavy nas vyrazilo nakoniec len 5, dvaja sa neukazali, celkovo tam bolo 24 ludí, boli aj nejaki z prahy ludia, teda učasť vynikajúca :).

bratislavska kvalita sa ukazala v plnej sile, kedy sme do top8 vošli štyria ludia, obsadili sme prve miesto (miro), druhe (ja, rozhodovali strength of schedule, kedže sme prvi dvaja mali rovnaky počet bodov), dalej sme obsadili piate (pk) a ôsme (ruslan)...
hralo sa mi nadpriemerne dobre, hral som andromedu a nbn:mn, hralo sa 5 kôl swissu, kedy som 3x vyhral 4:0, a 2x 2:2, raz prehrala corpa a raz andromeda...
zapasy rozpisovať nejdem nakolko si ich aj pre pravidelny prisun piva (rozumej tak zo 5 počas hrania) moc nepamatam, ale highlighty nejake napišem
1. prve kolo NBN:MN, položím katanu pred HQ, s tym že mam na ruke jednu snare, nejaké agendy a hovorim si že gabe pôjde isto facechecknúť ruku, koli kreditom...aj sa stalo, dohraté asi za 1 min :D 7dmg sa ustať neda :D sorry
2. indexing v andromede dokaže riadne zamavať s kde kym
3. snare v NBN funguje ako vyborna obrana proti interfaceom, kedy môj super hral hardware kate a mal už všetky vonku, našťastie ho opať zabila snare z RnD.
4. sneakdoor, treba jednoznačne vytiahnuť v pravy čas a dokaže vyhravať hry
5. eli 1.0 nie je stopka, oplati sa za 3 kliky isť kontrolovať RnD v podstate skoro celu prvú polku hry
6. trashovať čo sa da, za cely den som vytrešoval tolko ekonomickych assetov ako nikdy hadam...

čo sa tyka organizacie tak som bol velmi potešeny, nakolko to šlapalo ako hodinky, paradny turnaj, vynikajúci deň, s perfektnym koncom pre Bratislavskú vypravu :)))

ps: vidíme sa hadam 21.6. na regionals 2014, teším sa

28.4.2014 12:14:32 | Upraveno autorem (porovnej)

dodatok
ešte dodam, že hral som posledne kolo (male finale) aj s mirom a to bola jedna z remíz 2:2, kedy obidva krat vyhrala bud reina, alebo andromeda...btw vitazné baliky mirove sú na netrunnerdb.com

28.4.2014 12:17:52

Moc pěkné. Díky.. :-)

28.4.2014 15:55:46

Vybíráme z Bazaru

Gloom od Kilforth vo fólii
Gloom od Kilforth vo fólii
Akt. cena: 890 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas