Andor - dobrodružné legendy

xxxxxxxxoo hodnoceno 303x (Seznam vlastníků)

Andor - dobrodružné legendy  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Michael Menzel
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jde hrát i solitérně?

Ahoj, mám dotaz. Hra Andor mi dle popisu a pravidel je sympatická, je to téma které mám rád, chtěl bych vědět, když se jedná o kooperativní hru, zda je reálné hrát ji i single, protože pro tento typ hry nemám spoluhráče. Mám už jiné hry, které mají přímo solitérní pravidla (např.Mage Knight), zajímalo by mě, zda je to možné i u této hry. Zkoušel jsem procházet pravidla, ale ty řeší vše od 2 hráčů výše a bez samotné hry nemohu něco takového vyzkoušet. Za případné zkušenosti jiných předem děkuji :)
31.1.2013 14:08:46

soliter
pokud ti nevadi hrat za vice postav zaroven tak to vubec neni problem, v pripade hrani s jednou postavou se domnivam ze je to z hlediska obtiznosti nehratelne. Na tezsi potvory uz potrebujes spolpraci s dalsimi postavami

31.1.2013 14:15:52

Soliter
souhlasim s Loserem .... jednou postavou nelze některé postavy podle mě vůbec zabit - takže pokud budeš hrát aspoň za 3 postavy nebude problém

31.1.2013 14:46:33

Soliter
V sekci ke stažení máš přímo legendu 3 jako soliter. Jinak musíš hrát více postav. My když hrajem se ženou sami dva,stejně máme 4 postavy. Jinak si to dost dobře neumím představit. To prostě nelze.

31.1.2013 14:59:08

Díky za reakce
Díky za reakce, procházel jsem pravidla a dělalo to na mě dojem, že to jde řešit, jak píšete, ale bez hry to člověk těžko odhadne. Uvidím, ale zvažuju tuto hru, Mage Knight už mám trošku ohraný, chtěl bych zase zkusit něco nového.

31.1.2013 15:27:47

Soliter
S jednou postavou vážně ani náhodou. Leda po brutální úpravě pravidel. Já hraji sám vždy za 2 postavy a musím konstatovat, že je to jak pořádná výzva tak i zábava. Úspěšně mám za sebou 3 legendy i když první a druhou na podruhé (přeci jen to není zrovna nejlehčí a za chyby se platí). Z toho ve 3.legendě jsou 4 různé cíle (odhaluje se karta černé magie) a i tam jsem zatím 2x uspěl. Na zbytek se těším. Tahy jsou rozhodně na dlouhé minuty koumání, což ale právě při sólo hře vůbec nevadí. Tedy alespoň mě, takže doporučuji

31.1.2013 15:30:46

Greyhound
Myslím že KADIN to už lépe vystihnout nemohl. Když sme s tím začínali,2 legenda nás pořádně trápila i ve 4. Čarodejnice se vždy jako zakletá objevila až na druhém konci plánu a pak nám jaksi už nezbýval čas:-)). K tomu si připočti náhodné objevení potvor a máš plný hrad. Konec...

31.1.2013 15:39:01

Soliter
Když už se to tu nakouslo: nějaké typy na fantasy soliter? Nebo návod na hraní jednoho hráče i nesoliterních her?

31.1.2013 19:10:25

Vybíráme z Bazaru

Ground floor
Ground floor
Akt. cena: 99 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas