Andor - dobrodružné legendy

xxxxxxxxoo hodnoceno 303x (Seznam vlastníků)

Andor - dobrodružné legendy  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Michael Menzel
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dopomoc s vybavou

Menim tento uvod - diky pomoci Albi je vse vyreseno.
Jaka byla pravda se asi nedozvim.
Ale Albi svou vstricnosti vypomohla i mne jako prekupujicimu a to je co rict! Diky
A diky i tem ozvavsim se.

Neberte prosim v potaz zde ve zmenach uvedeny kontakt. Po vyreseni nebyl prokazan umysl podvodu.

Dekuji
22.4.2013 02:45:31 | Upraveno autorem (porovnej)

albi
Přesto bych se optal i u nich, třeba se pochlapí a něco vymyslí, jak to doplnit.
mám s níma celkem dobrou zkušenost, ale jsem jejich zákazník ( prodávám hry ) a tak je možné, že se ke mě chovají líp než standardně.

22.4.2013 10:14:18

to all
Moc diky za nabidku.

Svoji prosbu zatim pozastavuji ...
Po 4 dnech se mi ozval jeji pritel, ze to koupili nove a ze tedy projedna s Albi pripadne dodani zbytku. Takze rad pockam... a dam sem vedet
V pripade, ze to dobre dopadne tak oznameni nahore stahnu
Vystrasilo me nereagovani na zadne kontakty.

22.4.2013 11:03:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Albi
Já mám s Albi ty nejlepší zkušenosti... Minirozšíření k Dominionu jako omluvu za misprint poslali obyčejným psaním a někdo mi "naducanou" obálku zřejmě sbalil... :( Situaci pochopili a poslali to ještě jednou! A když jsem ozval o erraty k Dobyvatelům asi 2 roky po "funuse" tak šli do skladu, vyhrabal a poslali i to! Je pravda, že je vždy jednalo o věci k tomu určené (satisfakce, erraty ...) a ne o "půl" hry, ale pokud to opravdu bylo tak, jak píše "přítel", určitě nejsi jediný, kdo takovou hru koupil a dokážou vyřešit i to. Pokud to ale vykradli, protože si své polili, jsou to šupáci a jsem zvědav, jak se k tomu Albi postaví.

Hodně štěstí.

22.4.2013 12:11:42

Vybíráme z Bazaru

Duna Imperium CZ + insert + Nesmrtelnost
Duna Imperium CZ + insert + Nesmrtelnost
Akt. cena: 1950 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas