Andean Abyss - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Volko Ruhnke
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

pravidla

len taka otazocka.... efekt prezidenta sa prevedie len vtedy ked sa stane prezidentom, alebo aj ked zotrva vo funkcii? Napr. Pastrana prideli "FARC Zone" zeton v momente ked je v Election fazy zvoleny.... ale ked pri dalsej karte Propagandy ostane prezidentom (lebo vlada bude mat dostatocnu podporu) prideli dalsi zeton "FARC Zone"????
14.11.2012 14:08:09

re:
len tak pre info, zistoval som to na BGG.... efekt sa prevedie iba ked sa presuva zeton "El Presidente".

16.11.2012 10:29:05

re
Train: Chápu to dobře, že pro "Civic action" už v cílovém regionu/městě už musím mít aspoň jednoho fízla a aspoň jednoho vojáka a kontrolu. nemůžu tedy v rámci jedné akce vytrénovat a rovnou provést civic action.
Assault: V rámci jedné akce můžu vykydlit všechny aktivní guerilly a pokud tam nezbyde žádná (ani neaktivní) v rámci téže akce zničit bázy/báze (pokud na tom mám jednotky)

28.11.2012 12:30:13

re
a ještě v rámci Assault můžu v cílovém regionu střílet všechny nepřátelské frakce nebo jen jednu? To stejné sweep... Já bych z pravidel vyčetl, že všechny...

28.11.2012 12:34:16

March
Když aktivní guerilla při provádění nesplňuje podmínky pro odhalení, neschová se, že ne?

28.11.2012 12:51:12

to Eyron
Train: ano mozes naverbovat policajtov a nasledne urobit Civic action v jednom kole. (civic action vsak mozes urobit len na jednom policku za tah) Myslim, ze aj v Playbooku vo vzorovej hre to Government urobi vo svojom prvom tahu.
Assault: Bazu mozes znicit ak uz nema dana frakcia ziadne gerily na policku. Ak mas dostatok jednotiek a vsetky gerily danej frakcie su aktivne mozes znicit v jednom kole aj gerily aj bazu....
Assault2: ano. mozes zabijat gerily viacerych frakcii naraz
March: pochodom sa gerila neschova :) to sa da jedine akciou Rally, Eventom, specialnou akctivitou Bribe, alebo pocas Reset Fazy v kole Propagandy....

28.11.2012 18:33:27

Gaspar
Díky moc!

28.11.2012 23:17:39

Vybíráme z Bazaru

Architekti - playmat
Architekti - playmat
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas