Andean Abyss - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Volko Ruhnke
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Andean Abyss 2nd Ed. Update Kit

Zdravím,

může mi prosím někdo říct o co přesně jde? Co do hry přináší?


https://www.gmtgames.com/p-700-andean-abyss-2nd-ed-update-kit.aspx
11.8.2018 15:40:22

.
opravená/vylepšená pravidla hry a příklad hry a upravené nápovědní karty pro automatické hráče a 9 opravených karet (s novým textem). Je to tam napsáno...

11.8.2018 16:48:53

Andean Abyss
Nechci zakládat nové vlákno, ale dají se pro druhou edici použít zde přeložená pravidla? Jestli jsem to pochopil správně, počet karet zůstává, pouze devět z nich má opravený text. Nebo je to celé i v nové grafice? (karty). Nebo by to chtělo pro druhou edici komplet nový překlad pravidel a karet.

10.1.2019 06:31:33

2nd print
Zakoupil jsem prave druhou edici, kde by mely byt aplikovany veskere zmeny z Kitu. Sken nejdulezitejsich komponentu jsem jiz poslal na schvaleni, takze muzete porovnat zmen. Nektere karty maji upraveny text (oznaceni "2nd Ed"). Jelikoznjsem vlastnik Update Kitu do Cuba Libre mohu rici, ze nejvetsi zmen, budou asi v grafice Non-Player sheetech. Jsou mnohem prehlednejsi. Stejna forma je aplikovana i zde.

14.1.2019 22:51:40

Reva
A co se týká aplikovaných změn, přináší druhá edice např. lepší vyváženost, obohacení hry? Nebo bych s klidem mohl pořídit první edici a co se týká hratelnosti bude to pořád v pohodě a dobré.

21.1.2019 17:03:31

Aktualizace karet na 2 edici k původním kartám od lareda

https://webshare.cz/#/file/7f13l31qM1/andean-abyss-karty-od-lareda-czupraveno2nded-pdf

24.10.2019 19:32:26

2nd edice
Takže když vidím u hry v obchodě nápis "2nd print" tak je to 2.edice? Podle čeho ji poznám, když obal mají stejný?


TAK ASI ANO, je to předobjednávka :)

27.6.2020 13:08:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Korenar
Úplně stejný obal nemají - na krabici druhé edice je napsáno "Second Edition" (úplně dole - pod tím kulatým logem s hvězdou).

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

27.6.2020 14:20:02

Kew
No já teda nikde jiný obal, než ten jeden nevidím a i v zahraničních e-shopech používají na vše jen jeden typ obalu, proto ta otázka.

Jediné, co je poznat, je "upgrade kit"

27.6.2020 15:03:20

Korenar
No asi by to v prvé řadě měli jako druhou edici označit, no. To by u těchhle her měl i prodejce sám vědět. Ale kdyžtak doporučuju se doptat.

Jinak ji asi moc nepoznáš, dokud ti nepřijde, ale to bys nepoznal asi u ničeho, pokud by neměl výrobce v detailech produktu správné údaje (třeba u her se stejným názvem...).

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

27.6.2020 17:31:00

Kew
Objednal jsem z UK a už je na cestě :-)

13.8.2020 17:25:50

Vybíráme z Bazaru

Duna Impérium: Vzestup Iksu (rozšíření hry)
Duna Impérium: Vzestup Iksu (rozšíření hry)
Akt. cena: 1925 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas