American Megafauna

xxxxxxxxxo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

American Megafauna - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 480 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Sierra Madre Games
Autoři: Phil Eklund
Rok vydání: 1997
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

3. edice

Tak jsem se dne spustil do četby pravidel Megafauny a všiml jsme si, že SMG ohlásili třetí edici, která prý bude dost přepracovaná a nebude mít jen papírové stojánky, ale dřevěná zvířátka. Název je Bios: Megafauna a startuje sérii Bios her, druhá je již diskutovaná Bios: Biogenesis. Tím odpadá mé dilema, zda Megafaunu naskenovat nebo ne - vyloupu jí a tímto sháním zájemce na první hru. Jen ta pravidla jsou strašně napsaná, třetí edice má přinést zlepšení i v tomto. A obal vypadá skvěle.

http://www.sierra-madre-games.com/conflict-simulations/#ecwid:category=482250&mode=product&product=3724930
17.4.2011 14:50:22

sydo
já bych zájem někdy o hru měl, ale teď to mám horší s časem tak jestli se dohodnem někdy na květen tak budu rád :)

17.4.2011 18:37:13

playtest
Pokud vas zajima, jak probiha playtest hry a jeji vyvoj, doporucuji prihlasit se na Yahoo Group u Megafauny (odkaz bohuzel z prace neposkytnu). Je zajimave a poucne byt svedkem vymeny nazoru mezi playtestery a designerem a pro aspiranty na vlastni hru to muze byt obzvlast prinosne, i kdyz vas treba konkretne Megafauna az tak nezajima.

20.4.2011 15:49:44

Vybíráme z Bazaru

Valeria Card Kingdoms
Valeria Card Kingdoms
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 7 hodin

Offcanvas