Alien vs Predator: The Hunt Begins (Second Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Alien vs Predator: The Hunt Begins (Second Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Prodos Games, Ltd
Autoři: Grzegorz Oleksy
Jarek Ewertowski
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Druhá edice a CZ pravidla

Ahoj,
tak se chystá na polovinu března druhá edice s vylepšenými pravidly, figurkami, mapovými dílky, ...

Pokud jsem to správně pochopil, tak poslední přeložená verze pravidel (zde ke stažení), je ta co bude u této druhé edice ?
18.2.2017 21:03:26

...
Vydávať druhú edíciu už po dvoch rokoch, to je krásne priznanie, že "Síce sme to prvýkrát dosť pobabrali a KS backeri, sory, že ste stále nedostali kopu sľúbených dodatkov, ale verte nám, že teraz to už bude fakt SUPER. Preorder now!"
Prodos je jedna z najohavnejších herných firiem, s akou so mal tú česť...

19.2.2017 18:18:13

:)
Koukal jsem na to a ta druhá edice je údajně reskin jejich pravidel warzone mutant chronicles, na boardgamegeeku si povídají o tom, že tím odbourají hru pro 3 hráče. Ve mně moc nebudí důvěru ty jednodílné figurky. Celkově na mně tohle nepůsobí vůbec dobře, aneb narvat skirmischová pravidla pro otevřené prostory do úzkých koridorů.

19.2.2017 20:19:42 | Upraveno autorem (porovnej)

vyčůranost
To mě ani nepřekvapí. Hlavně před vydání, vše rychle prodat, nejlépe s 50% slevou.A pak si kupte, jiné. Já se ale nedám. Karty mám oskenované, pak si je v prográmku přeložím a dodělá a kvůli tomu nový kupovat nebudu. ;).

26.2.2017 20:10:25

.
Já bych se těch novejch pravidel tak nebál AvP jelo už předtím podle pravidel Warzony jen z nějakejmá odchylkama a nýbrž ty pravidla trochu zpřehlednili a zjednodušili tak je logicky ze to udělají i s AvP navic AvP se dá hrát jako deskovka ale i jako čistá figurkovka.

Jednolity figurky vypadaj faj a asi to zavedli aby ne modeláři mohli hrát taky problém jsou pózi modelů pokud si jich člověk pořídí víc pač jsou napevno daný

To že ještě nedořešili KS je fakt bordel měli velký oči a doteď nevymodelovali ty 3D korydory a nevym na čem dalším to vysí za to by zasloužili pověsit za jistou část těla do průvanu

27.2.2017 08:33:01

Koupit či nekoupit ?
Přemýšlím nad koupí, ale rád bych znal názory více lidí.
Wargamig mě nebere, ale deskovky s figurkami zase zbožňuji.
Jen nevím, zda se Bacil pustí i do překladu pravidel pro tuto edici a jak je to s dalšími misemi. Přeci je 10 je málo.

Díky za názory.

2.3.2017 21:32:20

Deskovka vs wargame
Myslím, že pletete dohromady dvě rozdílný hry. Vychází druhá edice deskovky Alien vs Predator: The Hunt Begins. Něco jinýho je wargame (udělaná podle pravidel Warzone), ta se jmenuje Alien VS Predator: Unleashed a je primárně pro dva hráče. Deskovka je pro tři.

2.3.2017 21:41:08 | Upraveno autorem (porovnej)

trocha zpřesnění
Ano, vskutku se tu motá několik her dohromady.
Dosud existuje jen deskovka (The Hunt Begins), která se dočkala verze 2.0, která je už v předprodeji (a dokonce i ve formě Upgrade Kitu, tj. jen pravidel, karet a žetonů). Zde stáhnutelná pravidla jsou pro verzi 2.0, karty (obsahují-li nějaké úpravy), jsem bohužel nedostal do ruky, tj. to, co sem nasdílel ManlyGuy je ve verzi 2.0 pouze převzato z pravidel (tj. ne Strategické, ani karty Prostředí).

Unleashed, jak již bylo uvedeno, jsou pravidla wargamingová. Ta kostra pravidel (WZR) je již také přeložená, ale zda se mi bude chtít revidovat AvP - no, podle zájmu...

No a aby toho nebylo málo, na Essenu se objevily nové modely, s mnohem komiksovější stylizací, údajně z nově připravované deskovky č. 2, jejíž název už fakt nedám, a jejíž zjevení se na světě je vskutku otázkou

8.3.2017 16:38:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Přesun diskuze do "Alien vs Predator. 2 edice."
diskuze ohledně překladů pravidel a karet přesunuta do diskuze
"Alien vs Predator. 2 edice."

30.3.2017 19:07:44

Překlad pravidel 2.vydani - sólo hra
Najdu zde někde překlad pravidel pro 2 vydání,kde by byl překlad pro sólo hru.

17.7.2017 12:24:29

Překlad karet 2.edice
Ač tomu sám nevěřím, všechny karty druhé edice jsou přeloženy a to včetně dalších karech charakterů ze stránek Prodos je hotový.
A dík za to patří klukům Mata_ a FrankN. Oba do mě dostatečně kopali, Mata_ naskenoval karty, FrankM s partou lidi kolem sebe zajistil část překladu, pravidelně mě urgoval a opravoval moje překlady.
Díky

1.10.2017 13:23:42

Překlad karet
ohh jupííí...nebudete věřit kolik lidí jsem do toho zatáhnul a to včetně mé přítelkyně, která vrtěla hlavou nad tím kolik času do toho dávám :D

6.10.2017 22:39:47

Nové figurky

Ahoj, neplánuje prosím někdo překlad karet (ideálně v grafice) ke všem vycházejícím novým figurkám?

J

19.2.2019 18:49:13

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas