ALIEN: Fate of the Nostromo

xxxxxxxxoo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

ALIEN: Fate of the Nostromo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ravensburger
Autoři: Scott Rogers
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co vime

Vyjde 1.8. Cena 30$. Po uspechu Jaws dalsi kultovka od Ravensburgru. Coop, neco jako lehci Nemesis. Pekny figurky. Urcite budu sledovat :)







"I want to play a game." Jigsaw
28.2.2021 09:03:34

...
A hlavne to nie je ukradnutý dizajn ako v prípade USCSS NOSTROMO od podvodníka Aldebarana "Wonderdice" Geneste. To som si najprv nadržane predobjednal, keď po roku a pol stále hru nevydal, ledva mi vrátil peniaze.
O poriadnej napínavej stolovke originálneho Aliena snívam od malička, snáď ma Ravensburger nesklame (hoci predbežná cena sa mi zdá trochu podozrivo nízka).

28.2.2021 15:01:02 | Upraveno autorem (porovnej)

wau
Jaws a Horrified od Ravensburger mám a tohle si určitě nenechám ujít taky :)

28.2.2021 15:01:26

...
Taky urcite beru... Nemesis vyzral tema lacinou kopii a Aliens, another glorious day teda gameplayem nic moc a to skladani tuny figurek taky nic pro me. Jaws od nich mam a je to sranda a hezky to kopiruje film, verim ve stejnou notu! Pleas:)!







"I want to play a game." Jigsaw

28.2.2021 15:31:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Já koukal na gameplay a přijde mi to až příliš jednoduché, nemyslím obtížností, ale spíš komplexitou. Z toho co jsem viděl jsem měl pocit, že v té hře vlastně není co vymýšlet.

28.8.2021 12:51:12

Vnímám tu hru spíše jako rodinou než hráčskou…myslím že se synem (8) nás bavit bude, Horrified nás baví a ono to vlastně bude dost podobná hra…

28.8.2021 15:59:55

Pocit, že na tom přece není co vymejšlet mám u Ravensburgeru snad s každou novou hrou, ale ve finále mě bavily všechny, protože jim to přes ty jejich primitivní koncepce prostě funguje. Ať už šlo o Jurský Park, Čelisti, nebo už zmiňované Horrified. Největší eklhaft jsem pociťoval při shlédnutí game playů z Back to the Future a nakonec jsme to hráli snad měsíc v kuse. A přitom je to taková blbost :-) Hoď kostky, zahraj akce...

28.8.2021 20:36:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Divinity Derby Deluxe Edition - Za polovic?!
Divinity Derby Deluxe Edition - Za polovic?!
Akt. cena: 666 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas