Airlines Europe

xxxxxxxxoo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Airlines Europe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Abacus Spiele
G3
Rio Grande Games
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jaké to je.

Máte to někdo? Jak se vám líbí?
16.5.2012 20:36:46

Tharr
Je to pekna hra na pomezi mezi rodinnou a hracskou hrou. Ma to dostatecne jednoducha pravidla, aby se to dalo hrat s prilezitostnymi hraci, na druhou stranu to poskytuje dostatecny prostor i zkusenym hracum. Me osobne se desne libi ta mala letadelka;)

17.5.2012 08:15:11

Anenken
A v porovníní s Union Pacificem?

17.5.2012 09:20:54

Tharr
Souhlasím s Anekenem že je to rodinná hra která může zaujmout i zkušené hráče. Myslel jsem si že tato hra čerpá z mechanizmů Ticket to Ride ale ten jsem ještě nehrál takže je to jen má doměnka.Každopádně je to moc pěkné euro které mě neomrzelo ani po mnoho odehraných partiích.

17.5.2012 23:27:54

jouda
Nene čerpá to z Union Pacifiku. Podle pravidel je to skoro totéž až na způsob placení linek, získávání prémijových akcii a pár dalších věcí. Tak by mě právě zajímalo jak ta předělávka dopadla. Jestli to zlepšili nebo zkopali. jestli to je rodinnější nebo hrářtější a tak.

18.5.2012 00:04:35

První dojmy
Tuto hru jsem aninevímproč roky ignorovala...Po prvním zahrání jsem hodně nadšená. Líbí se mi, co se tam dá všechno kol a kolem vymyslet a ovlivnit /letové trasy, burza, hodnota akcií v závislosti na letovém provozu/, v neposlední řadě to opravdu hezky vypadá a...hrozně se těším na další zahrání. ;-)

5.11.2015 20:20:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Putování po Středozemi
Pán prstenů: Putování po Středozemi
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas