Agricola: Sedláci z Blat

xxxxxxxxxo hodnoceno 142x (Seznam vlastníků)

Agricola: Sedláci z Blat - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Agricola
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Hobby Japan
Homo Ludicus
Lacerta
Lookout Games
MindOK
Ystari Games
Z-Man Games
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sháním

Ahoj, sháním tuto hru, kdyby se někomu válela doma, s radostí koupím!

Vášnivá milovnice deskových her
12.2.2019 09:37:28

proč zahlcuješ diskuzi
Ahoj, proč zahlcuješ diskuzi sháněním hry, k tomu slouží jiné diskuze a hlavně bazar.

13.2.2019 16:28:59

já budu trochu vlídnější...
Jelikož mám Agricolu rád, vzpomněl jsem si na tebe, když jsem byl včera v Kavenu (kavenu.eu). Ještě jednu tam mají. Jestli máš možnost...

edit: nicméně koukám, že na rozdíl od základu je běžně k dostání - co ti brání si ji koupit?

13.2.2019 16:49:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Pardon
Já myslela, že diskuze tu je od toho, aby se o hře diskutovalo, ať už se to týká čehokoli - ale tak asi ne. Jestli jsem někoho pohoršila, pardon, nejsem tu kdovíjak dlouho. Do bazaru jsem koukala, nevšimla jsem si, že mohu přidat poptávku. Ale zrovna tato diskuze je opravdu moc zahlcená :)

Pelly - takovou možnost nemám a vím, že se dá sehnat prakticky kdekoli, jen mám raději, když hru koupím od někoho, kdo ji nehraje, přijde mi to ekonomičtější (ne jen z hlediska peněz), než kupovat novou :)

Vášnivá milovnice deskových her

13.2.2019 20:13:07

Simca12
Lamkal ma pravdu. Ak mas moznost hru si zohnat, tak bez a zozen si ju. Na toto tu naozaj nie je nik zvedavy...

13.2.2019 22:58:14

Dostupnost
.

13.2.2019 23:22:30 | Upraveno autorem (porovnej)

chochones
Lol.
Ty jsi vypadl odkud s těma příkazy,co má kdo dělat.
Simca12 založila téma "sháním",tak je asi jasné o čem to je .

14.2.2019 00:40:38

chochones
No dobrý, tak zase klídek. Ok - beru, že to možná nepatřilo do diskuze a že sem to měla napsat do bazaru. Ty si zase sežral Šalamounovo hovno nebo komu tady rozkazuješ? Pokud na to nejsi zvědavý, tak nečti diskuzi s tímto názvem. Já zase nejsem zvědavá na tebe a tvoje chytré keci. Navíc už jsem to viděla u spousty her, že byla tato diskuze, tak jsem nevěděla, že to někoho takhle hrozně pohorší. Už jsem snad napsala, že jsem se spletla, co chceš ještě, uklánět se ti nebudu. Aneb jsem tady celý den a každý den, kdo přijde nový a nezná to, toho hned sežereme.

19.2.2019 16:44:19

Simca12
Ak s kazdym jednas takymto sposobom, musis mat velmi zaujimave vztahy s ludmi...

19.2.2019 21:29:29

Toto som niekde cital :)
"Co se týče deskových her jsem taková, že ji musím mít doma ještě ten den, co si ji vyberu, podívám se na hodnocení a videa a nejsem ochotná čekat až přijde poštou."

19.2.2019 22:46:33

Diskuse
Jak jste přišli na to, že Simca nemůže otevřít téma, kde poptává hru?

Najděte mi nějaký pravidlo prosím. Pokud takové není, tak si kdyžtak hleďte svýho a nevykládejte ostatním co můžou a mají a nemůžou a nemají.
Nebo možná jednodušeji, nechovejte se jako kreténi. Díky.

19.2.2019 23:10:42

.
Volejme Pomocnou straz herniho bazaru! Nebo jeste lepe, zalozme "Spolek pro lepsi, cistou a rasove, nabozensky a mentalne vyvazenou dizkusi."

Nebot cesta spravedliveho ze vsech stran lemovana jest nespavedlnosti, sobectvim a tyranii lidske zloby. Pozehnan bud ten, kdo ve jmenu lasky, dobre vule a cistoty diskuze vyvede slabe z udoli temnoty, neb ten jest skutecnym pastyrem a spasitelem zbloudilych dusi. A my srazime k zemi mocnym trestem vsechny, kdo se pokusi otravit a znicit nase fora. A kdyz uvalime svou mstu na tebe, seznas, ze jmeno nase je Spolek pro lepsi, cistou a rasove, nabozensky a mentalne vyvazenou dizkusi.

20.2.2019 00:22:03

JAHMANsvk
Tohle bohužel (nebo bohudík) není ten stejný případ :) Hru bych samozřejmě chtěla, ale nejsem pro ni tak nadšená, jako to bylo např. u těch Nájezdníků :)

Děkuji, že jste se mě někteří "zastali". To je klasika, jeden někoho sprdne, že něco udělal špatně, ten se omluví a druhý se do něho pustí znova, viz. chochones. A ještě je uražený, že si to člověk nenechá líbit. Jednám tímto způsobem jenom s takovými lidmi, kteří si potřebují na někom zvednout ego. Když mi to řekne někdo jednou a normálně, tak dobrý. Ale tohle ne.

20.2.2019 08:37:41

Simca
Mne nevadi ze si si zalozila vlakno na dopyt, ved budme uprimny je ich tu kopu, a koho to nezaujma nemusi si to ani len rozkliknut, mne len nesedelo k tebe ze si ochotna riesit nejaky bazar po tom pribehu co som sa docital o najazdnikov :) drzim palce v zhanani hry. Peace and love :)

20.2.2019 09:03:32

Simca
Jediny, kto tu je urazeny si Simca asi ty. Ak si myslis, ze hysteria a vulgarnost ti v zivote pomoze, nech sa paci...

20.2.2019 09:26:29

prodej

https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/85006/

20.2.2019 12:57:07

BigLebowski
Mate pocit, ze tohle vlakno se jmenuje "prodej"? Tohle vlakno je ze samozvaneho povereni naseho urceno pouze pro ty, kteri neco shani (proto nazev "Shanim"), a pro ty, kteri se jim v tom shaneni snazi branit. Nikoli pro ty, kdo se snazi celou vec vyresit.

Jmenem Spolku pro lepsi, cistou a rasove, nabozensky a mentalne vyvazenou dizkusi.


P.S. Doufam, ze tahle nesmyslna diskuze o nevhodnosti cehokoli uz skonci a Simca uspesne sezene svoje Sedlaky.

20.2.2019 13:51:32 | Upraveno autorem (porovnej)

stady

Abych byl upřímný, je mi to úúúúúplně jedno. Někdo shání hru a vytvořil vlákno, ok nabízím to co se mi doma válí. Trhat žíly si proto nebudu. Zdejší dis. jsou stejně jen pro puboše co na to mají čas a nervy :))

20.2.2019 14:18:23

JAHMANsvk
Protože musím trošku ubrat, slíbila jsem si, že si nekoupím víc než jednu deskovku měsíčně a za druhé, Agricolu doma mám (základ), takže mě tohle zas tolik neláká (abych pro to jela do Prahy), protože už vím, jak funguje a co mám uvnitř krabice čekat. Proto jsem ochotna si počkat na bazar :) A protože byl přítel rychlejší a koupil mi Pustinu, Agricola teď stejně musí počkat :)

A souhlas, už bych tuhle diskuzi ukončila :) chochones: vůbec mě neznáš, konec diskuze. Vůbec nejsem hysterická, jen mi zvýšila tlak tvoje rýpavá poznámka. Nechápu jenom, proč se do toho montuješ, když mi to napsal jeden člověk a normálně. A ještě ke všemu jsem se omlouvala jako pitomeček, když ve skutečnosti nikde není psané, co kdo může kam psát a jaké diskuze zakládat. Tečka, šmytec.

21.2.2019 16:02:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Expedice: Hra ze světa Scythe
Expedice: Hra ze světa Scythe
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas