Agricola - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Těžší verze hry

Zdarec
Hru už máme asi 3/4 roku a první půlrok jsme ji hráli blbě :) Pořád mi nešlo do hlavy, jak vy ostatní můžete dávat tolik bodů - že je něco špatně. Po přečtení pravidel jsem si všiml, že jsme půl roku hráli s jednou malou změnou - nepoužívali jsme pravidlo, že k akcím s červenou šipkou vždy přibyde nové množství...tj. na akcích 3 dřeva byly max. 3 dřeva, 1 jíl - max. . jíl, rákos max. 1, rybolov, max. 1...
Pokud chcete zažít vyšší obtížnost, zkuste to. Budete se divit, jak moc je hra tímto způsobem jiná. Mě a manželce teď správné hraní hry připadá opravdu jednoduché. A můžeme uznat, že ta těžší varianta měla svoje větší kouzlo.

Zkuste to, pobavte se. Hráli jsme v 95% her jen ve dvou hráčích (maximum bodů bylo někde kolem 35). Ve třech to šlo také, ale závěrečné skore bylo okolo 25b). Ve hře jednoho hráče, kterou jsem zkoušel asi třikrát si už nepamatuji, na kolik bodů jsem se dostal nejvíce, ale tuším, že to bylo více než 35

Vše bylo hráno jen se základním E balíčkem. Nejpoužívanější profese byly hnětač jílu a sládek :)

Napište mi vaše zkušenosti

Jestli je někdo z okolí Lanškrouna nebo Moravské Třebové, rád bych si zahrál i s jinými hráči.

Lukáš
14.2.2017 14:09:24

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Hrdinové bez záruky
Hrdinové bez záruky
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas