Agricola - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

solitér

kopíruji ze včera -
Tak jsem se rozhodl využít den pracovního pokoje a po včerejší nedohrané hry v 5-ti lidech jsem si dnes ráno Agricolu vybalil abych prubnul solitéra. Zhodnotil bych to asi takto - BOMBA!
Asi jedinou nevýhodou hry je to, že se musíte setsakra kontrolovat, aby vám nějaká ta drobnost neušla a vy neporušili pravidla. Jinak je to ale svižné, zábavné (! i když je problém najít v playlistu nějakou agrární muzičku :) i pokaždé jiné (a vlastně stejné). Já se nad tím až tak moc nerozmýšlím, ale bodové kritéria, jak jsou zadaná, šlo bez nějakých větších problému plnit a často jsem si říkal, tyjo, tak tahle kombinace karet by se hodně hodila minulou hru... Nejvíc mě asi překvapilo, jak krásně se dá hrát na pole, to normálně mívám tak jedno, teď v každé hře 5 nebo 6 /kvůli prázdnému místu/. A po 3 hod. mám her na dnes rozhodně dost :D
Má někdo z Vás také zkušenosti solitéra megarolníka?
29.10.2009 19:27:40

dohráno
a nejsu moc svým konečným výsledkem nadšen.. ale hra je to supr, a hlavně už nemusím čekat kdo pak přijme výzvu. hru jsem končil s 5ti profesemi co bude asi zásadní chyba, dlouho jsem čekal na nějaké dobré a hold se to asi nevyplácí.
jinak -
1. hra 56 bodů
2. hra 60 bodů
3. hra 67 bodů
4. hra 70 bodů
5. hra 76 bodů - 4 profese
6. hra 73 bodů
7. hra 79 bodů - nejlepší hra
8. hra 74 bodů

už jsem měl dost zaběhlí stereotyp, tak nevím jak z něho ven. v 6tce jsem to zkoušel a dopadlo to dost špatně.
máte nějaké zajímavé postřehy, typy nebo jste objevili něco extra?

29.10.2009 19:31:45

solitér
Agricolu jsem koupil nedávno, a tak ji ještě nemám tolik nahranou. Dnes jsem si dal solitér a dost mě to chytlo!V prvním kole jsem dosáhl se čtyřmi profesemi 39 bodů. Nechápu těch Volodových 56,se kterými ještě navíc není spokojen..S mým stylem hry bych asi musel setsakramentsky švindlovat:D

Oproti rodinné verzi je o dost těžší zabezpečit si jídlo,možná musím dříve pořídit pec a ugrilovat sem tam nějákou ovci. A taky mě příjde,že během těch čtrnácti kol skoro nic nestihnu:-(

Je to vážně suprová hra,jak pro jednoho,tak i pro dva a už se nemůžu dočkat až to zkusíme ve více lidech.

24.1.2010 20:24:20

to Voloda
ja som najviac nahral 81 bodov. zistil som, ze nie je dobre hrat vela profesii - hram iba tie, ktore mi setria akcie (a zaroven usetrenie akcie musim vyuzit aspon 2krat za hru).

7.7.2010 13:11:55

Vybíráme z Bazaru

Pulsar 2849 - nový
Pulsar 2849 - nový
Akt. cena: 470 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas