Agricola - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nový dodatek?

Brouzdal jsem tak po netu a našel toto: http://boardgamegeek.com/boardgameexpansion/73833/agricola-the-goodies-expansion . Co to je? Nový dodatek? Výjde to i v ČR? Prosím o vysvětlení. A co je to to Agricola : Gamers' Deck ? Je to i tu na zatrolene-hry.cz ,ale nic k tomu není :( I o to prosím nějaké info
28.12.2010 19:17:03

Dík moc za rychlou odpověď
Prosím o nějakou odpověď

30.12.2010 16:22:00 | Upraveno autorem (porovnej)

..
Trochu přehnanná reakce nemyslíš? Jinak co jsem tam o tom vyčetl, tak to obsahuje už vydané věci (X-Deck, Q-Deck, CZ-Deck, L-Deck), 5 oboustraných herních desek hráčů s tématy (western, jaro, podzim, zima a mars), nové žetonky postav (rodiče, děti...), nově udělané dřevěné žetony zeleniny, obilí apod.). Takže nic nového co se týče hry, jen některé věci co vycházely samostatně jsou tady pokupě + některé věci jinak vypadající proti původním komponentům. Navíc to vše bude jen v Angličtině a Španělštině.

30.12.2010 17:25:58

tomik23
Co se tak trochu uklidnit a zkusit se připomenout slušně. Je doba volna a spousta lidí tu chodí jen velmi málo, tak sem tam nějaký dotaz zapadne. A upříně, snažil ses trošku sám si něco najít?

EDIT: Rozhodně si tu nikdo nevybírá komu poradit a komu ne. Rádi pomůžeme.

30.12.2010 18:13:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Omluva
Promiňte.Opravdu se moc omlouvám. A nevíte jestli budou ještě nějaké nové dodatky jako sedláci z blat? Třeba v roce 2011 nebo 12 ? Podle mě ano když je to skoro nejpopulárnější desková hra na světě.Co si myslíte vy?

30.12.2010 19:02:35

tomik23
Sedláci z blat už v češtině vyšli. Alespoň pokud mě paměť neklame.

Jo špatně čtu. O sedlácích asi víš. Já osobně sice tuhle hru mám, ale novinky nějak moc nesleduji, ale určitě jak něco nového bude, tak to sem někdo jako novinku hodí.

30.12.2010 19:06:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Agricola: The Goodies Expansion
Uběhl nějaký ten čas a já se divím, že toto rozšíření není v žádném z českých e-shopů, proč?
Pecovarhy již dodal i obrázky (viz. sekce obrázky), tak co se děje, proč to nikdo neprodává? Kdy půjde koupit a za kolik?
Děkuji za informaci.

14.1.2012 10:15:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Deth
Jednoduse proto, ze to nikde neni v distribuci. Ostatne i na geeku to ma podezrele malo hodnoceni, tak nevim, co se s tim deje...

14.1.2012 10:22:37

Vybíráme z Bazaru

The Dark Summer, Normandy 1944
The Dark Summer, Normandy 1944
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas