Agricola - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

miesanie EIK balickov

ahojte, zaujimalo by ma vas naosvedcenejsi pomer v akom miesate EIK balicky profesii a vybaveni :)

my snad od zaciatku (a dlhych 50 hier) hrajeme 3E + 2K+ 2I, a preto sa zaujimam ci niekto skusal viecero namiesani, aby vedel povedat, ktore je v com lepsie, dik :)
11.11.2010 13:44:20

dodatok
Este ma napada, ci skusal niekto pridavat aj ostatne profesie pre hru 3+ do hry vo dvojici, mylsim, ze je skoda, ze ked hrava niekto vylucne vo dvojici, tak neskusi mnozstvo profesii.
Mam na mysli samozrejme take profesie, ktore nie su zavisle na podmienke 3+ hracov

15.11.2010 12:43:16

to acedrac
To omezení na počet hráčů u profesí a vybavení má svůj smysl a bylo to velice doře odladěno a otestováno. Je to z důvodu přílišné síly těchto karet v případě hry menšího počtu hráčů. Je to nemlich to samé, jako bys přidal ve hře 2 hráčů třeba další dvě akce pro zisk dřeva, které jsou určeny až pro hru 5 hráčů.

15.11.2010 12:58:23

to kren
v prvom rade prosim o prepacenie, omylom som oznacil prispevok ako nevhodny :(

ohladom toho testovania, nepochybujem ze bolo setsaktramentsky testovane :), len ma to napadlo, ono na prvy pohlad vyzeraju mnohe ako neskodne, ale mozno by to malo podobny efekt ako Tebou spominane pridane akcie dreva

15.11.2010 13:08:13

Vybíráme z Bazaru

Brass: Birmingham
Brass: Birmingham
Akt. cena: 46 €
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas