nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Aeon's End: Buried Secrets

Rozšíření pro hru: Konec věků
Aeon's End: War Eternal
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Indie Boards & Cards
Autoři: Kevin Riley
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Buried Secrets je rozšířením hry Aeon's End obsahující prvky z Aeon's End: Legacy, kterými je možné doplnit základní hru. Na rozdíl od běžného formátu neobsahuje žádného Breach Mage, ani Nemesis. V balení naleznete 152 karet, které obsahují tyto nové mechaniky:

  • Pulse: Žetony pulse nemají vlastní funkci, ale některé karty umožňují je generovat a následně spotřebovávat. Jedná se o mechaniku, kdy hráč získá dodatečný užitek z karty, rozložený do více kol. Krabička s rozšířením obsahuje aršík těchto tokenů, které můžete pro počítání pulzů použít.

  • Silence: Tyto žetony lze umístit pomocí některých karet na vyložené karty minionů, které na jedno kolo „vypnou“. Minion, který má na sobě silence žeton neprovádí svou schopnost persistent - místo toho jen odstraníte žeton. I tyto žetony najdete v balení, mají navíc praktický tvar, který překrývá textovou část karet minionů.

  • Shield: Shield žeton je poslední druh žetonu, který v tomto rozšíření najdete. Používají jej někteří minioni a způsobí, že kdykoliv je daný minion zraněn, je místo odstranění daného množství životů odstraněn právě jeden štít. Jakmile o štíty přijde, je zraňován normálně.

  • Discard matters: Poslední mechanikou je počítání karet v odhazovacím balíčku. Tato mechanika posílí některé karty, pokud máte v odhazovacím balíčku dost karet a mírně tím znevýhodní jinak velmi užitečnou strategii ničení slabých karet v pozdější fázi hry.

Autor: ggoblin

Vybíráme z aukcí

Břink: Velká podzemní loupež + 10 Promo karet
Břink: Velká podzemní loupež + 10 Promo karet
Akt. cena: 719 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>