Adventurers, The: The Temple of Chac

xxxxxxxooo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Adventurers, The: The Temple of Chac - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Dustgames
Fantasy Flight Games
Autoři: Frédéric Henry
Guillaume Blossier
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

o com to je?

caute,celkom ma zaujala tato hra(krasne malovane figurky a grafika hry),mohol by mi niekto napisat,ake herne mechanizmy v nej su?vdaka
26.8.2009 22:32:41

dajo26
jestli to pomůže, tak tady jsou pravidla:

http://www.alderac.com/adventurers/adventurers-rules.pdf

hra vypadá alespoň po visuální stránce moc pěkně,... ale ty nabarvené figurky nebudou nejspíše součástí základního balení,... na BGG jsem je viděl v odděleném balení,...

26.8.2009 22:39:58

rbx

dajo26
Figurky jsou nadherne, velmi detailni, ale nenabarvene. V Essenu se prodavala zvlastni promo sada nabarvenych figurek, ale musel sis k tomu vzit i zakladni hru s nenabarvenymi figurkami, coz mi prislo celkem penizetahajici. Vyprodali to ale uz druhy den, takze lidi si asi mysleli neco jineho.

28.10.2009 17:59:40

essen
v Essenu se mi při hře stala ta nejhorší věc jaká mohla. Hrál sem s nějakejma dvouma italama. První z nich měl nejmíň pokladů a už byl na posledním políčku, já stál na předposledním s poklady tak nějak nastejno s tím druhým italem, jehož figurka stála hned za mnou...a 2 políčka za náma balvan...samozřejmě že nás posledním hodem oba zavalil a vyhrál ten nejchudší...nejšťastnější...:)

28.10.2009 21:38:09

hmm
rbx dik.a prave tie figurky ma na tom lakali najviac.no co uz.

28.10.2009 21:40:37

to michal
Hehe, my jsme to vcera hrali v klubu a stalo se mi uplne to samy:D Hrali jsme to v peti a uz jsme byli srovnani v te finalni ulicce. Vlaada odhodil vsechny poklady a dostal se jedinej ven. Ja jsem s esti pokladama skoncil policko pred vychodem a za mnou jeste tri lidi s min pokladma, nez jsem mel ja. Nakonec nas ten kamen vzal vsechny krome Vlaadu, kterej nemel nakonec ani jeden poklad, ale jako jedinej si zachranil kejhak. Jinak pri hre jsme se docela bavili, ale replplayabilita skoro nulova. Nejak me nic nenuti si ji zahrat znovu. Mozna tak jednou do roka ji snesu.

28.10.2009 23:02:14

dojmy
v pátek jsem koupil a předevčírem zahrál první dvě hry a musím říct, že to splnilo přesně mé očekávání: jednoduchá, rychlá a zábavná hra pro větší počet hráčů, ideální na odreagování. Dobré pro nehráče. Vtipné téma, napínavá hra, krásné komponenty (i když pravda, budu se muset dokopat k vybarvení figurek, naštěstí jich nejsou stovky).naprostá spokojenost.

28.6.2010 13:54:24

článek o hře
Na jednom herním webu, který není určen primárně pro deskové hry, jsem našel zajímavou recenzi na tuto hru. Tak si dovolím sem odkaz vložit. Doufám, že s tím nebude problém.

http://bonusweb.idnes.cz/hracky/zazijte-dobrodruzstvi-jako-indiana-jones-a-vyrabujte-prastary-chram-1js-/clanek.A101013_142838_bw-hracky_oz.idn

Kdyby to nefungovalo, protože je to dlouhé, najdete to na bonus webu v skci hry - hračky. :-)
Snad se bude líbit.

4.3.2011 19:58:13

Vybíráme z Bazaru

Ostrovy titánů od 1kč
Ostrovy titánů od 1kč
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas