nepřihlášený

přihlásit

registrovat

7th Continent, The

Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Serious Poulp
Autoři: Bruno Sautter
Ludovic Roudy
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Bloudíme v kruzích

Autor: gwendoneth | 3 hodiny 0 minut | 3.9.2019 | 0

Použitá hra: 7th Continent, The

Hráči: Golom, gwendoneth

Kletba nenasytné bohyně, den pátý. Deník Victora Frankesteina (drobné SPOILERY pro scénář Voracious Goddess)

Jsem zoufalý. Začínám věřit, že budeme jen dalšími z mnoha obětí nenasytné bohyně. Dnes jsme se zase vzbudili jen s deníkem zpátky na maličkém opuštěném ostrůvku. Adam nikde, vybavení nikde. Lachapelliere neví, co se stalo. Příliš se zahleděl do svého amuletu. Ani ten už nemá.

Opět jsme vypluli jiným směrem, ale skončili jsme téměř na stejném místě jako naposledy. Zasněžený borovicový les a všude stopy zvěře. Tentokrát se nám alespoň podařilo něco ulovit. V malé jeskyni, kterou se mi naposledy nepodařilo prohledat, jsem objevil návod k luštění hlavolamu. Ten jsme ale vyluštili i bez návodu, takže zas nejsme ani o krok dál. Bloudíme v nekonečných kruzích a nensytná bohyně se nám směje už nejen ve snech, ale i v poryvech větru a šumění listí. Dlouho už to nevydržíme. 

Zítra prozkoumáme mohylu a sochu, které ukazuje naše mapa. Někde tam musí něco být. Už ani nevím, jestli skutečně potřebujeme druhé oko. Ale pokud ano, kde je? Snad ne v bažinách na západě. Až sem je z nich cítit pach rozkladu a dokud to nebude nutné, nepůjdeme tam. Ostatně naše mapa bažiny neukazuje. Neukazuje ale ani chrám, kde leží oko. 

Jsme k smrti unaveni broděním se závějemi a neustálou snahou vyhnout se prapodivným létajícím rostlinám, které se kolem nás neustále objevují. Na jedné z nich jsme našli starý pergamen s výjevy vzývání nenasytné bohyně. 

Teď ležíme v mechu pod skalním převisem a ani jeden z nás nemůže spát. Pokud brzy nevyřešíme její tajemství, vezme nám nenasytná bohyně víc než jen spánek. Alespoň tím si můžu být jistý. 

Odehráno v: neuvedeno

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.