7 Wonders: Babel

xxxxxxxooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

7 Wonders: Babel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: 7 Divů světa
Počet hráčů: 2 - 7
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
Asterion Press
REBEL.pl
Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad pravidel

Na stránkách http://rprod.com/index.php?page=download-18 jsou již k dispozici pravidla pro toto rozšíření. Chystá se někdo na jejich počeštění?
11.11.2014 11:47:03

PJ

Za mě ani omylem...
...jednak mě toto rozšíření neoslovilo a druhak se nehodlám zase dočítat, že jsem zvolil nečitelný font a že má Blackfire stejně lepší překlady.

11.11.2014 19:01:28

PJ
Nějaký podrážděný/uražený ne? Sice nevím o co jde, ale jako by ti dělalo problém, že někdo vyslovil svůj názor. To jako musíme všechny kdo kdy něco přeložili opěvovat a na rukou nosit? Vážím si každého, kdo udělá překlad, ale jestli se mi na něm něco nelíbí, tak to snad můžu říct aniž bych riskoval, že příště to bude pro tohoto člověka důvod, proč už překlad nedělat. Fakt mimo toto. Proti důvodu, že tě to nezaujalo nic nemám a ten beru.

11.11.2014 19:07:50

PJ

skyfire
...a stejně tak mám já legitimní právo na názor na Tvůj názor, když říkám, že mně nestojí obětovat hodiny svého času na něčem, za co nejenže nic nemám a nikdo mně ani nepoděkuje, ale ještě se pak dočítám z mého pohledu stupidní a nekonstruktivní kritiku a nádavkem vychvalování komerčního a z mého pohledu nekvalitního překladu. Motivace k další práci = nula. To, že mě toto rozšíření nezaujalo, je důvod spíše podružný.

Jo a píšu to zcela v klidu bez známek uraženosti či podráždění.

12.11.2014 12:02:16

Škoda
Ahoj musím uznat, že PJ a mnho dalších odvádí při překladu pravidel skvělou práci, která nikde nedojde ocenění. Ale na rovinu to není jenom u překladu pravidel to je i všude jinde.

Snad malá náplast pro PJ bude, že mu tedy tady veřejně děkuju za skvělou príáci. Třeba ho to dotlačí k překladu i těchto pravidel... Protože toto rozšíření sme si pořídil a Cizí jazyky nejsou zrovinka mojí silnou stránkou tudíž bych překlad celkem uvítal...

Tak se zatím mějte a krásný nový rok :-)

29.12.2014 12:50:13

Překlad
Chtěl bych jen podotknout, že na překladu již pracuje Bacil. Stačí se podívat do Překladů...

29.12.2014 13:55:12

děkuju
Děkuju za informaci... Nejsem tady moc zběhlí...

29.12.2014 23:16:09

Vybíráme z Bazaru

Vládcové Severu
Vládcové Severu
Akt. cena: 590 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas