7 Divů světa: Duel - Panteon

xxxxxxxxxo hodnoceno 212x (Seznam vlastníků)

7 Divů světa: Duel - Panteon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: 7 Divů světa: Duel
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Antoine Bauza
Bruno Cathala
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad pravidel

Překvapilo mě, kolik chyb je v tak krátkém textu pravidel. Chybějící písmenka, odkazy na neexistující karty nebo polské texty místo českých. Hra není zrovna levná, i když hratelnost je dobrá, za těch několik málo nových komponent. A pravidla pak celkový dojem velice kazí, zvlášť když na ty chyby musí upozornit i automatická korektura ve Wordu.
14.12.2018 23:45:20

Preklad
Stahni si pravidla tady a budes mit klid. Stezovat si na pravidla, ktera jednou prectes a hrajes? Jako jasne, zaplatil jsi za to, ocekavas nejakou kvalitu. Ale horsi by byla nejaka bota na kartach :)

15.12.2018 08:16:34

klasika od BlackFire
Základná hra ma dokonca preklep na zadnej strane krabice. To už je naozaj nepochopiteľné niečo.

16.12.2018 07:38:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Neuvěřitelné lajdáctví
Anglicky umím dobře, ale když můžu tak se snažím podpořit české vydavatele a kupuji české verze. Od BF si to ale už v budoucnu hodně rozmyslím. Už jsem se spálil po několikáté :-/

Takhle tragicky nezvládnout i takto jazykově jednoduchou věc ... to už je fakt velkej kumšt.

29.9.2019 22:50:14

Nojo
Už v základu byly chyby (překlepy, prohozený popisek, nějaká špatná interpunkce, taky pozůstatek jiného jazyka), a že přeloží Customs House jako Hostinec, místo Celnice (ač i ilustrace na kartě a její efekt bijí do očí), to člověk jen nechápavě kroutí hlavou.

20.11.2020 11:40:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Slovoslet
Slovoslet
Akt. cena: 60 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas