7 Divů světa: Duel - Panteon

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

7 Divů světa: Duel - Panteon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: 7 Divů světa: Duel
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Antoine Bauza
Bruno Cathala
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Není k sehnání, bude dotisk?

Ahoj, nevíte, zdali Blackfire chystá dotisk? Teď po Vánocích máme co hrát, ale určitě si jej chceme časem pořídit.

Díky.
- - -
Deskové, karetní, počítačové i mobilní hry, baví mě všechny.
25.12.2020 22:29:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Ak potrebujes

Môžeš si kúpiť napr anglicku verziu. Komponenty sú rovnaké a pravidla sú aj tu na stiahnutie

26.12.2020 08:27:35

Jonash
Zkus napsat Michalovi z BF, který bude mít asi nejlepší info. Jinak naprostý souhlas, že komponenty jsou jazykově nezávislé a po stažení CZ verze pravidel můžeš zcela bez problémů hrát i s jakoukoliv jinou jazykovou mutací. Plus si CZ verzi Pantheonu nahoď do svého wishlistu tady na ZH - pokud se objeví v bazaru, přijde ti upozornění.

26.12.2020 08:59:35

Panteon
Taky sháním Panteon a nikde už není skladem. Na bazaru jsem se samozřejmě taky díval a upozornění mě taky nedošlo. A kdyby se to tu na bazaru objevilo tak o to evidentně bude rvačka... A je sice dobrá zpráva že jsou komponenty jazykově nezávislé ale nikde nevidím dostupnou ani anglickou verzi.
Kdyby měl někdo info o případném dotisku CZ verze tak sem s ním. Díky

13.1.2021 21:20:19

Pantheon

Shodou okolností jsem včera dostal odpověď přímo od vydavatele:

"Dobrý den,

AS7DU02CZ 7 Divů světa DUEL - Pantheon nemáme zatím potvrzený termín, ale vypadá to předběžně na konec dubna 2021.
....."

13.1.2021 23:02:54

Lowe
Tak to je dobrá zpráva. Tak to si počkám a hned až bude skladem tak to beru. Díky za info

14.1.2021 08:09:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Já mám předobjednávku, ale už třikrát se posunul termin, teď nově konec května. Tak snad se už konečně dočkáme.

10.5.2021 11:23:19

@kkaarr Ano, sleduju to na Tlamě a mají tam předprodej duben a už bude půlka května :-) 

Měli tam datumy od půli dubna, přes konec dubna až myslím do 7.5. Teď už tam není raději žádný datum. Evidentně je to zpožděné jako všechno v polední době. Tak uvidíme kdy se dočkáme.

10.5.2021 16:01:11

@Creatides data na tlamě jsou bohužel absolutně nespolehlivé a pouze orientační. U hodně položek bylo “do týdne” a už je to víc jak rok, aniž by je vůbec naskladnili. Takže bych se tím vůbec neřídil.

10.5.2021 18:35:41

Já se jich nedávno ptal a odepsali mi, že prý až červen. Tak si musíme počkat.

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

10.5.2021 22:16:32 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash  Tak potom nechápu proč mají na stránkách pořád duben.

11.5.2021 07:44:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Creatides To nechápeme asi všichni :D Já se jich právě ptal na konci dubna, že měsíc skoro pryč, ale žádný info… a prostě jen, že se to posunulo na červen.

V zimě zase byl na TLAMĚ psaný Arnak najednou z ničehonic na léto, tak se ptám, že to měl být únor přece… a oni, že nějaká chyba a že to fakt ten únor bude (a byl). Takže… kdoví :D

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

11.5.2021 08:26:46

Tak už tam mají předprodej květen ale doručení v červnu.  Konkrétně 8. Tak uvidíme kam se to ještě posune…

12.5.2021 15:06:18

Před chvílí mi přišla z TLAMY zpráva, že je Panteon vyexpedovaný a předaný Zásilkovně. Tak už na víkend by mohl být doma. :)

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

27.5.2021 11:50:03

@Jonash U mě taky tak.  Tlama hlásí na eshopu skladem a mě přišel mail že objednávka byla odeslána.

27.5.2021 13:58:46

Ti Blackfire jsou fakt tragédi. Proč i v dotisku nechají chyby? Že chybí čárky je jedna věc, ale že na zadní straně ve FAQ nechají opět polský text? (Už něco měli blbě nepřeložené třeba i v základu hry. Tam byly i překlepy, prohozené popisky apod.) Nebo v jiné otázce chybí předložka. A to jsem se ještě nepodíval dovnitř samotných pravidel.

Pak se diví, že je na ně hate, ale neohlídat si takhle triviální věci v pidi pravidlech a dát i je do dotisku, to fakt neumí nikdo jiný než oni. Nechápu.

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

28.5.2021 12:10:56 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash 

O víkendu jsem hrál na chalupě 2. edici 7 divů světa a chyby jsou i tam :(. Překladatel tam např. slovo “kolo” (herní) použil v jednom odstavci ve dvou různých smyslech - jednou ve smyslu “věk”, kde je to v pořádku (hra se hraje na tři kola - věky), jednou ve smyslu “tah” (každé kolo má šest tahů). Což bylo pro přítelkyni (občasnou hráčku) dost matoucí, když do pravidel koukala… :( Pravidla jsem nijak podrobněji neprocházel, takže nevím, jestli tam jsou nebo nejsou další minely.

28.5.2021 13:34:33

@Hawkie 

  • jednou ve smyslu “tah” (každé kolo má šest tahů)

Já tedy čtu v této větě slovo kolo ve smyslu “věk” - každé kolo(věk) má šest tahů….

28.5.2021 13:51:56

@Bandy75 podle mě Hawkie chtěl poukázat na ten rozdíl a nešlo o citaci. Pravděpodobně tam bylo něco ve smyslu každý věk má šest kol.

28.5.2021 14:00:51 | Upraveno autorem (porovnej)

@Havelock 

Ano, přesně tak, díky.

@Bandy75 

Přesně jak píše Havelock - nejde o citaci (hru mám na chalupě, kde teď bohužel nejsem). V závorce uvádím správný smysl. V českém překladu pravidel je pro oba významy použit termín “kolo”, tzn. je tam de facto napsáno “hra hraje na tři kola, přičemž každé kolo má šest kol” (takhle přesně to tam není, jde o víc vět, ale to nesprávné použití slova “kolo” ve smyslu “tah" k takovému smyslu vede).

28.5.2021 14:21:18 | Upraveno autorem (porovnej)

jasně chápu to :-D

28.5.2021 21:14:43

@Bandy75 

A víš co? Já to půjdu pro sichr nakreslit… :D!

29.5.2021 08:51:21

Vybíráme z Bazaru

ticket to ride Amsterdam
ticket to ride Amsterdam
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas