7 Divů světa: Duel

xxxxxxxxxo hodnoceno 844x (Seznam vlastníků)

7 Divů světa: Duel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Antoine Bauza
Bruno Cathala
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Errata

Chcel by som poukazat na jednu zmenu v pravidlach, na kt. som prisiel vcera!
Od aprila vysli nove opravene pravidla na stranke reposu pre zakladnu hru.
-Hráč s najslabšou armádou si vyberie, ktorý hráč začne nasledujúci vek. To ostava, ALE zmenilo sa toto:

V situácii, keď je pešiak v strede hracej plochy, hráč, ktorý si vyberie kto začína ďalší vek, je posledný aktívny hráč (to znamená ktokoľvek, kto hral poslednú kartu predchádzajúceho veku).

Predtym tento hrac automaticky zacinať musel!

Ja som to len zbezne prebehol, ak by niekto nasiel este nejake zmeny, PROSIM napiste sem do vlákna. Pridavam odkaz na stiahnutie novych pravidiel.

https://www.7wonders.net/en/games/7-wonders-duel?lang=en
14.10.2020 12:27:24

JAHMANsvk
To to tam upravili až teď? To je divný, to už se řešilo krátce po prvním printu 2016 a já to celý roky už tak hraju. Každopádně jinak by tam asi nic změněno být nemělo.

14.10.2020 12:39:12

Froggery

Ano april tohto roku, moja otazka teda znie preco aj druhe vydanie od BF nema tuto zmenu zapracovanu v pravidlach?
A ako k tomu pride clovek co neviem eng a nechodi na bgg a riadi sa pravidlami, ktore ma?
Ja som na tom prisiel cistou nahodou :(

14.10.2020 12:48:10

JAHMANsvk
Tak BF a překlady je dost specifická záležitost, to bych nebral moc v potaz.
Jinak podle mě to tedy měl předtím Repos uvedené i na stránkách k produktu právě jako errata, jsem zvyklý po pořízení hry si projít dostupná errata a dát si ji do sledování na BGG, abych měl přehled o případných budoucích diskuzích ohledně pravidel a herních textů, uznávám, že lidi, kteří tohle nedělají to budou mít problém odhalovat. Na druhou stranu, zrovna tady tohle je věc, kterou jsem za ty stovky partií využil snad dvakrát, skoro vždy je výhodnější si ponechat právo na to že začnu.

14.10.2020 13:34:28

Vybíráme z Bazaru

Pirátské kostky
Pirátské kostky
Akt. cena: 180 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas