7 Divů světa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asmodée Editions
Kaissa Chess & Games
Lautapelit.fi
REBEL.pl
Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Velké poděkování PJ za překlad. Jsem rád, že se najdou lidi, co si s překlady dají tu práci. Za mě jen jedna připomínka a to k fontu. Ten je pro mě fakt děsný a jak jsem se těšil až budu číst pravidla v česšině a rozhodovat se jestli do hry půjdu nebo ne, tak ten font mě až odrazuje to číst. Nevím, jak vypadají pravidla originální, ale asi nějak podobně, protože vím, že je zde snaha při překladech o co největší podobu s originálem. Jestli tomu tak je, tak to chápu. Nechci aby tohle vyznělo jako kritika, opravdu převažuje radost z toho, že je to v ČJ, ale jen mě zajímá, jestli se ten font nelíbí jen mi? Každopádně ještě jednou díky za překlad.
6.12.2010 13:15:01

Chybička
Tak si to pročítám. Sice hru nemám a neznám originální pravidla, ale dle mě je v překladu na straně 6. chyba. Vpravo je kolonka sada stejných symbolů a je napsáno : 2 stejné symboly : 2 vt. body. Dle příkladu o pár řádků níž mi připadá, že tam má asi být 4 vt. body.

6.12.2010 13:53:31

PJ

skyfire
Font jsem volil, aby se blížil originálu. Je mi líto, že se nelíbí, ale vzhledem k pracnosti a nedostatku času ho měnit určitě nebudu. Navíc když se vytiskne, je dobře čitelný; na monitoru je to, pravda, trochu horší.
Díky za upozornění na chybu, mají tam být samozřejmě 4 body. Opravím.

6.12.2010 15:17:30

Tak teda můj názor...
Font je vynikající!

6.12.2010 19:48:01

pravidla
Nevím proč, ale nedaří se mi stáhnout pravidla k 7 Wonders. Opakovaně mi to háže černou obrazovku.

31.1.2011 17:06:24

PJ

darwin
Mně to funguje v pořádku. Zkus aktualizovat PDF reader a použít jiný prohlížeč. Kdyby to nezabralo, pošli mi SZ.

31.1.2011 22:18:04

PJ
Zkusil jsem to v jiném prohlížeči a funguje to. Díky za radu.

1.2.2011 10:35:50

Vybíráme z Bazaru

Tang Garden anglicky
Tang Garden anglicky
Akt. cena: 10 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas