7 Divů světa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asmodée Editions
Kaissa Chess & Games
Lautapelit.fi
REBEL.pl
Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obchod - odkoupení stejné suroviny

Co když se oba moji sousedi rozhodnou koupit moji surovinu, kterou mám jen jednou? V pravidlech je uvedeno, že prodej suroviny sousednímu městu nezabraňuje hráči její použití ve stejném tahu pro vlastní potřebu. Hráč také nemůže ze sousedního města stejnou surovinu (1 kartička s 1 surovinou) koupit opakovaně ve stejném tahu. Pokud by každá surovina byla obchodovatelná jen jednou i pro 2 (obě sousední) města, kdo rozhodně které město jí smí zakoupit?
23.9.2011 15:46:55

Obchod
Já to chápu tak, že můžu produkovat jeden kus té suroviny za kolo tak nějak standardně pro sebe. Jsou to mí otroci, tak jim to přikážu. Ale když někdo zaplatí otroky, aby zamakali víc, tak dostane taky tu surovinu, co po mně chce. Nikdy ale nemůže dostat víc než já, to bych byl blbej hospodář, aby soused dostal víc surovin. Ode mě.
Takže když soused zaplatí příslušný obnos, může použít jakoukoliv surovinu, co produkuju. Ale jen v tom množství, co produkuju. Nikdy ne víc.

23.9.2011 18:21:46

obchod
Produkuješ-li jednu cihlu, můžete ji v jednom kole využít všichni tři - ty i tví sousedé.

24.9.2011 21:40:09

Vybíráme z Bazaru

Koupím - Everdell Spirecrest
Koupím - Everdell Spirecrest
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 2 hodiny

Offcanvas