504 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: 2F-Spiele
Autoři: Friedemann Friese
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Neodolal jsem a pořídil si tuto šílenost, nicméně první hry mě teprve čekají. Co na tuto hru vlastně říkáte ti, co už hráli?
19.2.2016 16:13:00

mephisto
sem s dojmy, jakmile budes mit neco odehrano, prosim. zkouknul jsem rahda a neco mi rika, ze by to mozna byla hra presne pro me

19.2.2016 16:19:03 | Upraveno autorem (porovnej)

První dojmy
Tak hra se mi líbí, jen si stále zvykám po těch pár hrách na pravidla, špatně se to hlídá, není to úplně intuitivní (a to jsem ještě pár věcí neukočíroval při startu, tak jsme to dohrávali i se špatnými pravidly), ale dá se to ještě. Ale nejhůře zatím budu hodnotit závěrečné počítání bodů. Ty se počítají otřesně, vše se musí přepočítávat, počet cest či surek, počet sérií (za sruroviny či typy terénů). Ale ještě musím odehrát dost her, abych si udělal závěrečné hodnocení. Jinak to je euro jak vyšité.

6.3.2016 21:49:53

504 rulez
Mě se teda hra 504 moc líbí.
Vhodné pouze do takového herního klubu, kde jsou lidé zvyklí studovat pořád nějaká nová pravidla a užívat si spíše průzkum nového systému než trénování jedné hry.
Samozřejmě to není lepší než 504 jiných, samostatně odladěných her, ale většina kombinací funguje překvapivě dobře.

5.4.2016 17:05:13

Vybíráme z Bazaru

Vesnička: hra o budování osady
Vesnička: hra o budování osady
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas