3 Musketeers, The

xxxxxxxxoo hodnoceno 99x (Seznam vlastníků)

3 Musketeers, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Sirius Products
Autoři: Pascal Bernard
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Přelepky

Ahoj,
mohl bych někoho požádat o vystavení dokumentu, kde budou pouze přelepky textových polí? Nemáme k dispozici příliš kvalitní tiskárnu, proto si nechceme karty "kazit" přelepkou celé karty. Díky moc.
3.5.2012 11:06:54

ad Přelepky
No ja som si robil prelepky sám, ale sú bez grafiky. Ale ak máš záujem, pošli mi SZ mail a pošlem Ti editovateľný súbor, lebo svoje mám v slovenčine, tak aby si si to mohol prepísať :).
--
Teraz tak rozmýšľam, že to asi chceš hotové, tak možno to niekto má a pošle Ti to :).

3.5.2012 11:14:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Přelepky
Popisky vystrihnuté z CZ kariet (autor AXE), nie su uplne komplet, iba rozsiahlejšie texty. Karty posily, padacia mreža a popisy ktoré su jasné z obrázka tam nie su, na tej A4 je to na dve sady kariet, keď tak si polku vymaž. ;)
http://www.ulozisko.sk/514713/prelepky.7z
Ak by si to chcel komplet tak to neni zas tak moc práce to povystrihovať z tých kariet čo su tu v sekcii "ke stažení" a nahádzať to na jednu A4, mne sa to len zdalo trochu zbitočné prelepovať tie karty všetky.

3.5.2012 12:30:13

acedrac, Forbin
Díky kluci. Koupil jsem jako dárek NJ verzi a chtěl jsem na to hodit polepky textových polí (v grafice). Vím, že to jde vystříhat ze stávajících PDF tady v ZH, ale napadlo mě, že by to již eventuelně mohl někdo mít - tak jsem se zeptal. Z toho odkazu od Forbina si to stáhnu a zbytek pak již dodělám. Ještě jednou díky.

3.5.2012 14:10:21

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Undead or Alive - Long Dead Walkers
Zombicide: Undead or Alive - Long Dead Walkers
Akt. cena: 799 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas