1989: Úsvit svobody

xxxxxxxxoo hodnoceno 87x (Seznam vlastníků)

1989: Úsvit svobody - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: strategická, válečná, diplomacie
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: GMT Games
MindOK
Autoři: Jason Matthews
Ted Torgerson
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tiananmen Square Attempt

Dolaďujeme poslední změny před sázením do grafiky a najednou mne znejistěl kolega ohledně bonusů náměstí Nebeského klidu.

Kapitola 6.3.1 - jednotlivé bonusy na hod pokusu:
+ 1 když je použita karta vlastní příslušnosti - tomu rozumím
+ 1 když je v platnosti událost "Li Pheng" - tomu rozumím
+ 1 je-li to druhý nebo další pokus o dosažení políčka - tomu jsem přestal rozumět v souvislosti s bonusem 1, pole stupnice, tedy s bonusem Úcta k reformátorovi (5) / Diskreditace reformátora (6). Je to tentýž bonus? nebo je to jiný bonus. Pokud to není tentýž bonus, tak potom ve výčtu bonusů k hodu v kapitole 6.3.1. chybí jako další odrážka +1 hráči, který dosáhl jako první pole Úcta k reformátorovi / Diskreditace reformátora.

Jak to chápete vy? A pokud je to jiný bonus, jak chápete ten bonus "+ 1 je-li to druhý nebo další pokus o dosažení políčka "
14.9.2013 20:55:56

ja tam nevidim ziadnu nejasnost
pokial si sa uz o dane konkretne policko na stupnici raz pokusal (neuspesne) mas do dalsich pokusov +1
nijak to nesuvisi s polickom reformatora. POkial si dosiahol policko Reformatora mas dalsi bonus +1 do hodov pokial ta super nedobehne a tiez nedosiahne toto policko.

15.9.2013 02:20:24

ad bonusy
Ano je to tak. Zmátlo mne, že ve výpisu všech bonusů není uveden ten bonus prvního pole stupnice náměstí Nebeského klidu. V české verzi ho tam přidám.

15.9.2013 14:44:53

Vybíráme z Bazaru

Bestie CZ
Bestie CZ
Akt. cena: 40 €
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas