1944: Race to the Rhine

xxxxxxxooo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

1944: Race to the Rhine - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Phalanx Games Polska
Autoři: Jaro Andruszkiewicz
Waldek Gumienny
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

.
1.10.2015 12:20:33

deskofobie
pamatuji si, že to chválili v deskofobii...

1.10.2015 12:58:55

deskofobie
No Zhan_Shi to sice v deskofobii celkem chválil, ale v zápětí jsem viděl jak to tady v bazaru prodává. Tak nevím.

1.10.2015 17:00:26

1944: Race to the Rhine
Hrál jsem to čtyřikrát, za každého generála minimálně jednou a za sebe říkám, že já bych si to nepořídil. Minimálně za tu cenu, co je v obchodech. A to jsem velký fanda deskových her.
A v dohledné době to ani hrát nechci. Není to vyloženě špatné, ale znovuhratelnost je podle mě hrozně malá. U čtvrté hry už jsem říkal ostatním, že další hru už nechci. Upozorňuji, že ty čtyři hry jsme hráli v období tří týdnů ne v jeden den.
Většinou, když se mě nějaká hra líbí, tak právě u cca čtvrté hry, kdy už pochopím pořádně pravidla, tak se těším na další partie a tady jsem se už těšil, až to dohrajeme, kamarád to sklidí a dáme raději něco jinýho ....

1.10.2015 17:31:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Nosorožci
Můj názor je ten, že hra je moc pěkná fuze eurovky, závodní hry a válečného tématu.
Hrál jsem asi 5x a zatím mě neomrzela, protože jsem nepřišel na to jak dojet za Rýn. Protihráči tě mohou relativně lehce zaříznout.

2.10.2015 10:10:36

první hra
vcera jsme hrali poprve, snadná pravidla(20-30min), svižná hra a pekelne zapeklita kombinacni hra s graficky fajně zpracovanou vojenskou tematikou WW2, mechanismem logistické euro (aby jednotky postupovaly, potrebuji mit dodané zásoby jidla, paliva, pro boj pak i munici.. coz jim doveze retez nakladaku z nejblizsi zakladny. musi se planovat, reagovat na zmeny, nikdy nevis co te ceka v dalsim mestu po ceste - muze to byt vitani obyvatel(prida jidlo) nebo taky past v podobe zakopané divize SS..) Skodění spočívá v tom, že zásoby spojenců jsou společné všem generálum (vyžírání) a pak to, ze nepratelské jednotky umistuje po zralé úvaze kazdý hrác po svém tahu

19.1.2017 10:58:18

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět Kickstarter expanze PETARDY
Zaklínač Starý Svět Kickstarter expanze PETARDY
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas