12 Realms - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: (Web published)
Autoři: Ignazio Corrao
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

HOME Rules

Boužel díky tomu že hra je naprosto nedodělaná je skoro nutnost si pravidla upravovat , aby hra měla nějaký děj .
Zde můžete psát své návrhy na HOME RULES
26.8.2014 08:38:58

1 návrh
Je hra moc lehká ???? Jo je , tak si ji vylepšíme

1 – Dolní (invazní ) čísla , budou sloužit jako počítadlo KOL . Takže máme 20 kol do koce hry . Kola 16 až 19 na porážku temného lorda – stále jednoduché – tak dále .

2 – Hrdina si již v každém novém kole neregeneruje všechny své „akční žetony“ ale je 2 a to náhoné – třeba si je dávejte do neprůhledného šáčku a tahejte je .

To už začíná člověka nutit takticky hrát a přemýšlet ( už nemáte 8 akcí s na pohodlné vyčištění celé mapy každé kolo )

příklad : mám 1 srdce a 1 pohyb , monstrum na sousedním poli potřebuje k poražení 2 x srdce . Ok počkám do dalšího kola ,aaaaale jako na potvoru mi přišel 2x meč . Ok tak další kolo - jooo srdce a pohyb , jenže mezitím už díky kartě událostí je na jiném poli objevil další enemák a tet co dál – tááák a už to není zívačka co

3 – Temný Lord se zamíchá do balíčku karet a může vylosováním vstoupí do hry třebas i 1 kolo . Jasně nemůžete ho porazit ( nemáte 3 artefakty, artefakt se samo neuže dát tam kde stojí i TL ) takže tam bude hezky čekat . Po pár kolech máte artefakty a hurá na něj . Jenže on už tam díky kartám a kostce má další 3 přisluhovače , které musíte nejdříve vyřídit . No a najednou má finální boj nějakou štávu ne .

26.8.2014 08:39:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Robin Hood a jeho dobrodružství
Robin Hood a jeho dobrodružství
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas