nepřihlášený

přihlásit

registrovat

STOH - klub STOlních Her

STOH - klub STOlních Her - logo

Otevřeno: Po, Út, St, Čt od 19°° - 23°° (někdy i do rána, podle lidí)

Obec: Praha

Adresa: klubovna STOH, koleje Strahov, blok 6, 169 00 PRAHA 6

Odkaz: http://stoh.su.cvut.cz/

Popis: Aktuálně zavřeno :( (Koronáč)

Jeden z prvních herních klubů v Česku vznikl v roce 2004 na strahovských vysokoškolských kolejích v Praze 6. Je otevřen pravidelně několikrát týdně nejen pro studenty ČVUT, ale i širokou veřejnost. Spolupracuje s herním klubem Paluba, pořádá a účastní se testování nových her, pravidelně pořádá herní ligu se spoustou tematicky spojených turnajů o krásné ceny (většinou deskovky :)

Můžete zde potkat stejně naladěné nebo herně zapálené spoluhráče, vyzkoušet si spoustu nových i starších a nesehnatelných her, nechat si vysvětlit pravidla od zkušenějších hermanů.

A pokud se náhodou dlouhodobě nacházíte poblíž, můžete pomoct i s organizací klubu, ochotná duše a nápomocná ruka, případně proaktivní přístup a hlava plná nápadů se vždy hodí :)

SCRABBLOVÉ ÚTERKY - Klub JOZXYQK
Od roku 2019 se v klubovně každé úterý večer hraje Scrabble (ve dvojicích). K dispozici jsou herní sady české, ale také cizojazyčné (anglický, německý, španělský..).

ČAJOVNA
Klubovna STOHu sdílí prostory se studentskou Čajovnou, jejíž nabídkou si můžete zpestřit hraní her, a stejně tak si hru krátkodobě zapůjčit a zahrát si ji ve vedlejší čajovně.

Vybíráme z aukcí

Dominion: Temné časy
Dominion: Temné časy
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>