Klub přátel deskových her AVZO Neratovice

Klub přátel deskových her AVZO Neratovice - logo

Otevřeno: Čtvrtek 17:00 - 21:00

Obec: Neratovice

Adresa: Kostelecká 154, Neratovice, 277 11 (areál bývalého Svazarmu)

Popis: Ahoj všichni fandové deskových her z okolí Neratovic. Náš klub se schází celkem pravidelně jednou týdně odpoledne. Jestli máte zájem, dejte vědět a můžete se zastavit.

Diskuse u klubu

rád bych se zúčastnil


Zdravím, rádi by jsme si přišli s manželkou zahrát.
Chtěl jsem se zeptat, jestli bychom mohli dorazit ve čtvrtek 17.12.?
Hrajeme rádi deskové hry už delší dobu, ale v podstatě jsme začátečníci.
Díky za odpověď
16.12.2020 08:43:53

Bohuzel

Avzo se na podzim zavrelo a zatim to nevipada,ze by se melo brzo otevrit. Jakmile se otevre, tak dam vedet. Zatim s nadeji pripravujeme dalsi neratovicke deskohrani, ktere by melo byt nejspis v unoru. Radi vsechny uvidime.
Tonda

17.12.2020 00:51:34

hraní doma

Děkuji za odpověď, až se otevře, tak bychom rádi chodili pravidelně :)
Bohužel i když si chceme zahrát doma, tak na to nemáme lidi, kdyby jsme plánovali během svátku, nebo po svátcích nějaké hraní, tak bychom rádi tímto způsobem někoho pozvali na deskové hry k nám :)
kdyby měl někdo zájem, tak se rádi ozveme :)

17.12.2020 10:43:00

tomskys33
Ja myslim, ze je to drazdeni hada bosou nohou. I to deskobrani - je lepsi jej naplanovat na prostredek kvetna, kdy uz to bude v pohode, nez na unor, kdy budeme jeste ve .......*

* slovo predstavuje velke mnozstvi mazlavych vymesku lidi nebo zvirat, ktere se projevuje typickym neprijemnym zapachem.

18.12.2020 07:56:05

p_lichnovsky

Jsme se podle mě špatně pochopili :) nechci uspořádat hraní s velikou sešlostí :) měl jsem na mysli, kdyby jsme sháněli někoho, kdo by si přišel zahrát nějakou hru, jelikož jsme 2, tak 2-3 lidi, co by neměli na večer plány, tak bychom si mohli sednout u nás doma :)
určitě až budeme někoho shánět, tak napíšu na hromadnou diskuzi, přišlo mi lepší se nejdříve zeptat místních :)

18.12.2020 08:27:35

Berem v potaz

Samozrejme, ze za dane situace to nepripada v uvahu. Zatim jsme byli ve fazi lehkeho planovani. Navic v dobe, kdy se situace zlepsovala. Napriklad inzerat do lokalnich novin se musi zadat 2 mesice dopredu, takze tak.

18.12.2020 23:04:16

Vybíráme z Bazaru

Puzzle námořní loď
Puzzle námořní loď
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas