Klub deskových her DoUPě Olomouc

Klub deskových her DoUPě Olomouc - logo

Otevřeno: pravidelně v úterky a čtvrtky, vždy od 16:30 cca do 22:00

Obec: Olomouc

Adresa: učebna 1.037, Tř. 17. listopadu 12, 771 46, Olomouc

Odkaz: www.facebook.com/groups/DoUPeOlomouc/

Popis: Hrajeme v přízemí Přírodovědecké fakulty UP Olomouc. V klubu jsou trvale umístěny hry nakoupené přímo do klubu. V seznamu Sbírka her jsou navíc (s patřičným popiskem) uvedeny také soukromé hry, které jsou momentálně k dispozici ve skříni. Jejich dostupnost se průběžně mění – omlouváme se za případnou neaktuálnost.

Veškerá hraní se nově domluvají na Discordu: https://discord.gg/vCg3WdHpZR

Seznam her hraných v roce 2024: https://bit.ly/doupe2024

Diskuse u klubu

Hraní jinde v Olomouci

Vlákno pro domlouvání nepravidelných hraní v Olomouci
21.10.2011 15:19:27 | Upraveno autorem (porovnej)

krapnik
tak jest :) mozna se za tebou zastavim pred ctvrtou, pokud budes u sebe

2.1.2012 18:00:24

tak co mili moji
kdo se chysta ve stredu prijit?
Absolutne tentokrat nemam predstavu, co bych si chtel zahrat, takze navrhujte. Chapu, ze Fenrir bude chtit, at dotahnu nejmenovanou velkou krabici, ale to asi nechame na jindy.
Takze: London? Kingdom Builder? Smallworld?
Z klubovych zasob bych byl pro 20. stoleti (hral jsem jednou), Farmare (cetl jsem pravidla), Pantheon (cetl jsem pravidla, ale uz si moc nepamatuju), a pak Hobity, Insulu, Moreplavce, Pandemic, Vikingy (nic z techhle neumim).
Pripadne muzeme vyrobit dve a vice skupinek podle toho, kolik nas dorazi.
A uplne pripadne by se treba mohl objevit strejda Krapnik s kouzelnou taskou plnou zabavy ;)

16.1.2012 10:37:04

Narušitel :)
Zdravím všechny, náhodou na mě hlavní stránka ZH vybafla s tímhle fórem.
Už delší dobu přemýšlím, kde a jak sehnat v Olomouci nějaké spoluhráče na případné deskohraní :). Tak bych se kdyžtak zeptala, kolik se vás tak schází a jestli by se ještě někdo vešel... :)

16.1.2012 11:29:54

Neila
Ahoj, urcite se vlezes, prijd ve stredu cca na 16:00, neco vymyslime. A pokud mas nejakou hezkou hru, ktera neni v nabidce klubu a chtela bys nas ji naucit a zahrat si ji, tak nevahej ;)

16.1.2012 13:02:00

Kew
Tak já se určitě hlásím:-) Fenrir tentokrát asi zůstane doma. Já hlasuju pro Kingdom Builder (líbil se moc), nebo i Pandemic (snad jsem ho nezapomněla, hrával se často), Insulu bych se ráda naučila. A jinak z toho ostatního, co zmiňuješ, jsem Mořeplavce a Vikingy (ani jedni mě moc nenadchli, ale šanci bych jim ještě dala:-) hrála, ostatní: Farmáře, Pantheon, 20.století jsme, co si pamatuju, ještě v klubu nehráli.
Další návrhy: Blafuj, Poštovní kurýr, Tikal
No ano, Krápníkova kouzelná taška vždy skrývá príma poklady:-))

16.1.2012 13:31:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Kew
Dobře, snad to ve středu stihnu a snad vás někde najdu :).
Většinu svých her mám bohužel ve svém druhém bydlišti, ale do budoucna bych určitě mohla i něčím přispět.

Jinak z toho, co tu teď padlo, jsem 20. století hrála jednou teď na silvestra, nebylo to špatné, Pandemic taky tak jednou, takže základ znám, Smallworld hrajeme teď celkem často (případně mám teda i vlastní). A taky tu padl Tikal, ten si ráda zahraju kdykoli :).

16.1.2012 14:39:23

Neila
Jako můžeš dorazit i později, ale to může být už rozehráno. I když ne všichni to na 16h stíhají. V DDM je herna v přízemí doprava úplně dozadu.
Přijď, pánů je stále převaha, i když jsme tam ted už! 3 dámy:-). Víc než rok jsem tam byla sama...

16.1.2012 14:49:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Neila
Kdybys moc bloudila, pani vratna poradi ;)

16.1.2012 15:15:42

Elis, Kew
Super. Jsem ráda, že jsem si vás tady všimla :)

16.1.2012 17:51:45

Elis i dalsi :)
Dobra tedy, zrejme nakonec dotahnu Kingdom Builder (pokud se mi rano bude chtit brat s sebou do skoly zavazadlo). S tim, ze je to rychla vec, takze bych urco chtel stihnout jeste i neco dalsiho. Nejlepe ty Farmare - je to rodinna hra, jednoducha na vysvetleni, mohla by se v klubu treba uchytit. No a pokud by Sasa neprotestovala, mohli bychom pak zkusit treba i Pandemic, pokud vyjde cas. Jinak zuby si brousim i na Insulu a Moreplavce, tak uvidime, co se komu bude chtit hrat :)

17.1.2012 11:57:58

minuska
koukam, ze tady mam minuska na svem poslednim postu :)
nevadi mi, jen by mi pomohlo, kdyby mi bylo aspon naznaceno proc - jestli je to spatnym vyberem her, nebo se nekomu nelibi, ze je diskuze videt v hlavnim panelu na zatrolenkach, nekomu se nelibi muj avatar, nebo je to kvuli necemu uplne jinemu...

Diky ;)

17.1.2012 16:04:09

Tak kdo zítra
v tom mrazu dorazí, vážení spoluhráči? Jsme sice trošku rozmazlení hrami ze soukromých sbírek, ale tuším, že tentokrát se budeme muset spokojit s klubovou zásobou:-).
Takže co navrhujete? Já bych se třeba ráda naučila např. Insulu.

31.1.2012 19:24:00

Elis
gratuluju k avatarovi :)
Tuhle stredu se objevim a z Prahy si vezu King of Siam. Zatim jsme ho hrali trikrat a je to fakt rychla a pritom celkem uvazovaci hra, takze budu potesen, kdyz si to se mnou bude chtit nekdo ve stredu zahrat :)

5.2.2012 18:18:21

Kew
Ja jsem jeste v Ostrave ale pristi tyden uz dorazim :-) uz mi zase zacne skola :-(

5.2.2012 19:17:28

Kew
Díky za gratulaci, no ještě to možná není úplně finální verze:D Jinak já doufám, že tuhle středu už budu moct dorazit a ten King of Siam si zahrát. Sice to vypadá z mého předchozího příspěvku, že jsem minule byla, ale nevyšlo mi to kvůli nečekané události kolem mé babičky. Takže už mě svrbí prsty, a pokud nebude -15st, tak dorazím.

5.2.2012 20:11:17

...
můžete mě nějak přidat abych se tu na forku stal členem klubu? díky

11.4.2012 20:58:50

Hraní tento týden
Ahoj, máte tento týden v plánu někdy hrát? A kde?

13.8.2012 08:45:50

krapnik
Cau, zatim jsem nic nevymyslel, ale nebranim se. Zalezi kdy mas cas. Minuly tyden jsme zkouseli Origins, dostali jsme se za 3 hodiny do druhe ery a kousek + predtim hodina a ctvrt vysvetlovani pravidel (i kdyz ted kdyz uz jsem to hral, by to slo rychleji). Takze pokud Origins, tak nejlepe uz tak od tri, at nas nevyhodi z fakulty :D
Kratsi veci by taky sly, pokud bysme byli 4 s Honzou a Elis, muzeme dat nejakou ctyrpoharovku (treba Oru), pokud nas bude vic/min, muzem tomu prizpusobit vyber hry.

13.8.2012 09:05:08

Krápník + Kew
Jo jo, my bychom něco zahráli hrozně rádi:-) Zvlášť Origins nás láká dost, ted už by to snad odsýpalo rychleji. Ani tréninku na 4P se nebráníme. Stačí když vymyslíte termín, my zatím tento týden máme odpoledne celkem volná.

13.8.2012 12:45:32

hrani
ja bych mohl zitra v utery od 16 hod, ale Origins me az tak moc neberou. Spis bych si chtel zkusit 4Poharovku.

13.8.2012 13:20:11

krapnik
ta streda ti teda nevyhovuje, jo? Jako v principu by to asi slo, jeste se domluvim doma :)

13.8.2012 13:39:57

Krápník
No mně se právě před chvílí objevilo něco, co musím v úterý odpoledne zařídit. Pro nás by byla tedy lepší středa (ev. CT či PA).
Pokud bys ty jindy nemohl, no tak bych to snad nějak udělala...

13.8.2012 13:56:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Elis
v patek bohuzel nemuzu.
Ale muzu si asi udelat cas prece jen ve stredu.

13.8.2012 14:36:27

Krápník
Středa - tak by bylo super, díky:-) Měla bych to zítra komplikované...
Nám je jedno, jestli v 15 nebo 16h. A hru jakou? Přiznám se, že jsem Oru v závalu jinými fajn hrami poněkud vytěsnila (no snad úplně nezapomněla).

13.8.2012 14:50:43

4poharovka
Ja jsem pro Oru nebo Lancastera. Boss je podle me trosku jednodussi vec (teoreticky ho muzu pribalit, kdyby zbyl cas) a Udoli mame myslim uz celkem dost nahrane vuci ostatnim hram.
S tim, ze Oru mame rozhodne nahranou min.

Dam Krapnikovi volnou volbu s casem - napis to prosim sem - mozna nam prijde ke stolu zafandit i jeden tajemny cizinec, tak at vi, kdy a co ;)

13.8.2012 14:55:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions MS. Marvel
Marvel Champions MS. Marvel
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas