Klub deskových her DoUPě Olomouc

Klub deskových her DoUPě Olomouc - logo

Otevřeno: pravidelně v úterky a čtvrtky, vždy od 16:30 cca do 22:00

Obec: Olomouc

Adresa: učebna 1.037, Tř. 17. listopadu 12, 771 46, Olomouc

Odkaz: www.facebook.com/groups/DoUPeOlomouc/

Popis: Hrajeme v přízemí Přírodovědecké fakulty UP Olomouc. V klubu jsou trvale umístěny hry nakoupené přímo do klubu. V seznamu Sbírka her jsou navíc (s patřičným popiskem) uvedeny také soukromé hry, které jsou momentálně k dispozici ve skříni. Jejich dostupnost se průběžně mění – omlouváme se za případnou neaktuálnost.

Veškerá hraní se nově domluvají na Discordu: https://discord.gg/vCg3WdHpZR

Seznam her hraných v roce 2024: https://bit.ly/doupe2024

Diskuse u klubu

Hraní jinde v Olomouci

Vlákno pro domlouvání nepravidelných hraní v Olomouci
21.10.2011 15:19:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Středa 9.11.
Jak to vypadá s plány na středu, co bychom zahráli? Pořád ještě máme v klubu hry, které jsme nevyzkoušeli (např. Pantheon, Doba kamenná, Shogun, Taj Mahal, Through the Ages, Yapahan....) Ale nemusíme hrát zrovna tyto :-)

6.11.2011 17:28:14

Elis
Through The Ages hrajeme s kamaradama zrovna ted :))
Pantheon bych si klidne zahral, tak se muzem treba zeptat Semise, jestli by nas to naucil. Shogun me zajima tematem Japonska, takze taky se nebranim, ale taky neumim :) Yspahan je jednoucha kratka hra na hodku maximalne, takze pokud zbyde cas po necem delsim, klidne vas to naucim, tohle zrovna umi. Udelal bych sraz zase na ctvrtou, co vy na to?

6.11.2011 18:29:20

Kew
No my taky bohuzel z tech her nic neumíme:). 1x jsme hráli Dobu kamennou, moc nezaujala, ale dali bychom jí ještě šanci. Ten Shogun asi bude na dlouho, ted nevím, zda ho Semiš umí. Tak se asi dohodnem až na místě a podle toho kdo dorazí. 16h - O.K.

6.11.2011 20:16:42

doba kamenna
zatim jsem hral taky jen jednou a celkem me bavilo. takove lehci a barevnejsi pilire. ale chapu, ze treba kamoska, co to s nama hrala a absolutne ji nepadaly kostky, tak z toho byla dost na nervy...

EDIT: Tak jsem si tady na ZH stahl pravidla k Shogunovi a zkusim se na ne mrknout, nevim, jestli to sithnu do stredy, ale treba na ten dalsi tyden bysme to mohli domluvit :)

6.11.2011 22:32:24 | Upraveno autorem (porovnej)

16.11.
tak co, uz umite Shoguna na pristi stredu? ;) Asi se ujmu role vysvetlovatele, ale pokud se tim aspon jednou prokousete (vy, co se dostavite), budeme to mit vsichni snazsi ;) A hlavne doufam, ze to stihnem dohrat, nez nas tam Semis zamkne :D

13.11.2011 22:37:18

Kew
Jejda, ještě ne! O víkendu jsme hráli Vysoké napětí a nějak jsme na Shoguna zapomněli:-) Spoléháme na tebe, vysvětluješ výborně:-)) Já slibuju, že to alespoň pročtu...
Aby nás Semiš nezamknul, já s Honzou bychom mohli eventuálně dorazit trochu dříve, i na půl 4. Ale to nemusí pasovat ostatním.

14.11.2011 13:01:11

Elis
No jeste nevim, na pul urcite nebude moct Kuba, ten myslim hrat chtel. No uvidime, treba se nejak lip domluvime zitra :)

14.11.2011 18:39:22

Kuba
no ja nakonec nedorazim mam ve stredu odpoledne nejake zarizovani v Ostrava takze pojedu domu uz ve 14 hodin. kdyz tak priste

14.11.2011 23:00:27

tak tim padem
to (pokud mi to sedne ve skole) budem moct snad spachat uz driv ;)

14.11.2011 23:47:53

Vzpominky
Vzpominam si na dobu kdy jsme na DDM vedli Klub stolnich taktickych her. Byla to leta 1999-2002, krasne casy. Hrali jsme hlavne Mordheim a Necromundu. Doplaceli jsme za decka, co nemeli dost penez platit prispevky DDM.
Kazdy kluk platil 450 Kc za pul roku. Vedouci nedostavali nic, barvy, lepidla a stetce jsme kupovali pro klub z vlastniho. Nakonec za triletou praci jsme jednou obdrzeli 500 Kc.
Radi na to vzpominame, ale uz do toho nepujdeme. :)

Drzim pesti!

15.11.2011 00:47:46

StevensonJunior
Tak aspon prijd do klubu jako hrac, treba te to oslovi z tehle perspektivy ;)

15.11.2011 07:09:53

StevensonJunior
Jasně, nějakou tu taktickou hru bych si taky zahrál:-) stačí napsat. A nemusí to být ani ve středu :-) čas se dá dohodnout i když už jsem si na ní asi zvykli. :-)

15.11.2011 13:49:30

takticke hry
V praxi se da dohodnout i misto, treba nekde na fakulte (PrF), nebo pokud to bude zastitovat Kuba, tak mozna i na kolejich, ne? ;)

15.11.2011 17:46:29

Kolej
Tak dalo by se to udělat, ale ta atmosféra ve studovně....no.... řekněme že si tam studenti vládnou sami a podle toho to tam vypadá :-D

15.11.2011 18:02:00

Kdo přijde?
Tak by mě zajímalo, zda někdo dorazíte ve středu do posledního letošního klubu? 2x jsme ted nemohli, tak bysme zas s Honzou rádi zahráli něco pořádného:-) Přeci jen doma se vždycky nenajde tolik společného volného času...

18.12.2011 19:09:58

Elis
pokusim se, ale tipuju, ze nejdriv v pet, spis kolem seste... Ale stavim se aspon vratit hru

18.12.2011 19:34:56

Středa
Hm, od kolika by se tam ve středu hrálo a co se tak hraje? Už jsem si dlouho nic nezahrál, nemám s kým :(.

18.12.2011 19:46:06

Ecan
Hráváme podle domluvy tak od 16h a to co máme v seznamu klubu. Pokud chceme něco delšího,tak se domlouváme konkrétně a taky podle toho, kdo co umí (aby aspoň jeden hru uměl a vysvětlil ji ostatním).

18.12.2011 20:21:31

a uz je tu zase streda ;)
Sel bych neco spachat hned ze zacatku noveho roku, at nezlenivime. Co vy na to? Obvykly cas, obvykle misto, opet nejaka neobvykla hra. Zvazuju Space Bastards, ale chtel je naucit i Krapnik, tak uvidime, jestli se ozve, ze by prisel. Jinak bych vzal treba znova London, popr. bysme zahrali neco z klubovych zasob (nekdo na Sestimesti? ;)) )

2.1.2012 13:58:22

Streda
Ve stredu mam jeste dovolenou, takze se sice v praci stavim, ale mam legalni vymluvu, proc muzu odejit hrat deskovky. :o)

Na Space Bastards jsme se na Silvestra nedostali, ale docela se mi libil ten Star Trek ve variantě pro 4, ale ve dvou to bude jeste o neco jednodussi.

Naopak jako skvela hra se projevil Wizard. (ale vubec mi nejde)

2.1.2012 14:27:13

ST 4.1.
Tak já hlásím bohužel pozdní příchod. Na 16h to určitě nestihnu, to se budu vynacházet na tř.schůzkách.Mohla bych dorazit nejdříve po 17, no spíš i později. Pak se přidám k čemukoliv:-) (jen Bang néé)

2.1.2012 14:46:25

nuze ok :)
Ja dotahnu Space Bastards a Krapnik ten Trek. Ten bysme dali prvni a az prijde Elis, naucime ji Space Bastards, pokud bude cas priznivy.

Krapnik> Ten Wizard je koukam taky stychovka, tak ho treba priber, ja uz jsem konecne otestoval Rychle karetni Osadniky a porad cekam na tri dobrodince na partii Tichu (oboji prinesu). Takze podle toho, kolik by nas bylo, pak vyberem, pokud bude prostor na kratkou hru :)

2.1.2012 15:08:26

Kew
Ty vesmírné potvůrky vypadají hezky, už jen ten hrací plán je lahůdka:) Budu spěchat. Jo a Honza to nestihne, jde hopsat už na pátou.

2.1.2012 15:15:58

Elis
Honzu uz jsem odepsal, zklamal me a uvazuju ze si ho smazu z icq :P :D
Ze zdravim a doufam, ze aspon na pripadne vikendy se nekdy stavi, pokud by se neco domluvilo ;)

2.1.2012 15:18:23

Cas
tedy od 16 hod?

2.1.2012 17:13:58

Vybíráme z Bazaru

Krycí jména od Mindoku
Krycí jména od Mindoku
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas