nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Rodinné hraní, Seznámení s hrou Karak a SiegeStorm


Začátek: 25.05.2019 13:30

Konec: 25.05.2019 23:30

Místo: Milovice (5. května 101/37, 289 23 Milovice, Česká Republika)

Pořádá: Deskoherní klub Milovice z.s.


Přijďte si s námi do malého sálu KD Milovice znovu zahrát na další deskoherní akci, která se tentokrát ponese v duchu "rodinného hraní"! :)

Jak už jsme prozradili v názvu, rádi bychom se tentokrát zaměřili nejen na jednotlivé hráče, ale rovnou na celé rodiny a to i včetně těch nejmenších.
Říkáte si, že v naší klubové sbírce takových her vlastně moc není? Nezoufejte! :) Rozhodli jsem se totiž klubovou sbírku rozšířit právě o hry, které si užijete i s vašimi ratolestmi a které přinesou zábavu skutečně všem.

Navíc pro vás bude k dispozici i pár kusů skvělé rodinné hry Karak. Tato hra skutečně patří mezi herní skvosty a pokud ještě nevíte, co byste si se svou rodinnou na akci zahráli, rozhodně si ji doporučujeme zapsat na seznam! :)

Pro náročnější hráče máme navíc možnost vám na akci nabídnout k vyzkoušení i skvělou karetní hru SiegeStorm (i s rozšířeními SiegeMod), jejíž vydání v českém jazyce si pro nás chystají Moderní hry od ALBI zhruba na letošní podzim. Nás hra naprosto nadchla, a tak doufáme, že na deskohraní mezi vámi najdeme další vyzyvatele! :)

Na místě ale samozřejmě budou k dispozici i všechny ostatní klubové hry, a tak si i zkušenější hráči přijdou jako vždy na své.

Seznam klubových her naleznete na našich webových stránkách zde: https://deskohranimilovice.cz/deskovehry

A jestliže jste si v naší klubové sbírce nevybrali, prohlédněte si seznamy her našich klubových členů, které naleznete zde: https://deskohranimilovice.cz/clenove
Pokud vás některá z nich nadchne, napište nám a my se vám pokusíme domluvit, aby tato hra byla na místě a abychom si s vámi hru i s vysvětlením pravidel zahráli.

Máte-li vybranou hru, o které již nyní víte, že byste si ji rádi zahráli, ale bojíte se, aby byla na akci dostupná, tak neváhejte a využijte rezervační nástěnku na našem webu: https://deskohranimilovice.cz/25-5-rodinne-hrani-seznameni-s-hrou-karak-a-siegestorm/

>Vstupné na akci: 50,-
>Vchod do budovy: Stejný vstup do budovy jako do pizzerie Pat-Mat, vstup do sálu se nachází po pravé straně v přízemí naproti schodům.

Více informací


Zúčastní se

I já se zúčastním