nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Festival deskových her Jarní Brnohraní


Začátek: 16.06.2018 09:00

Konec: 17.06.2018 16:00

Místo: Brno (SVČ Lužánky - pracoviště Legato, Stamicova 7, 62300 Brno)


Festival Jarní Brnohraní je dalším festivalem v sérii Brnohraní, které probíhají od roku 2015. Jedná se o herní festival určený hráčům všeho věku a zaměření, na kterém si budete moci vyzkoušet převážnou většinu her, které v Česku vycházejí. Organizačně za ním stojí brněnský obchod s hrami Planeta Her a podílí se na něm hlavní čeští vydavatelé, jako jsou Mindok, Albi, Piatnik, Blackfire či REXhry.

Festival se stejně jako v loňském a předloňském roce odehraje v kohoutovickém SVČ Legatu. Kapacita akce je cca 300 hráčů v jednu chvíli, což je více než u většiny na deskovky zaměřených akcí po celé republice. Oproti podzimnímu hektickému Brnohraní v Lužánkách je klidnější a máme na vás více času.

Hlavní náplní festivalu je volné hraní her, které vás naučí naši zkušení vysvětlovači, kteří vám rádi pomůžou i při výběru her tak, aby byly dle vašeho gusta. S výukou her již máme zkušenosti a podařila se nám dopilovat;). Turnaje si s ohledem na kapacitu schováme na podzimní Brnohraní, které se odehraje v listopadu 2018.

Vstupné na akci je 40 Kč pro dospělého a 20 Kč pro děti do 15 let.. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Ceny se snažíme držet přátelské, slouží nám k pokrytí nákladů na pronájem a vysvětlovače.

P.S.: Jako obvykle budeme moc rádi, pokud budete info o akci šířit mezi své kamarády, velkému úspěchu podzimní akce jste napomohli právě vy jejím sdílením, takže se informace dostala ke spoustě hráčů!;)

Více informací


Zúčastní se

I já se zúčastním