nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Bitva o Kostku moci


Začátek: 26.10.2019 08:00

Konec: 27.10.2019 04:00

Místo: Milovice (5. května 101/37, 289 23 Milovice, Česká Republika)

Pořádá: Deskoherní klub Milovice z.s.


Jedna kostka vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže...

Ano, je to tak... Kostka moci hledá svého nového pána a letos na podzim se uskuteční jedinečná a velkolepá deskoherní bitva, která rozhodne, jaká družina se navždy zapíše na jednu z jejich osmi stěn!

Také máte chuť se stát prvními, jejichž jméno bude nesmazatelně vypáleno na velkolepém putovním poháru ve tvary Kostky moci? Tak neváhejte a termín 26.10. si i se svými přáteli poznamenejte do svých kalendářů. Bitva je totiž uspořádaná pro čtyřčlenné týmy, které se utkají přesně na 5 bitevních polích. Na každého člena týmu tak čeká unikátní kategorie, kam jej jeho družina vyšle. Následně však družina prokáže své kvality i společně jako celek. Pro každou kategorii bude připravena sada hned čtyř různých her, z které se až na místě náhodným losováním vybere, ve které se nakonec bude soutěžit. Turnaj tak prověří vaše opravdové hráčské schopnosti a bude jen na vás, kdo si nakonec odnese skutečně bohaté ceny pro vítěze.

A v jakých kategoriích že se to vlastně bude soutěžit..?
1) Karetní
2) Konfliktní
3) Euro
4) Mistrovská (mix ze všech předešlých kategorií)
5) Kooperační (pro celý tým)

Celou akci bude doprovázet bohatý doprovodný program, volné hraní, mini turnaje pro veřejnost a další zábava. Veškeré bližší informace, včetně předregistrace a přesný seznam soutěžních her budou postupně zveřejněny zde a na našich FB či webových stránkách(https://www.facebook.com/deskoherniklubmilovice ; https://deskohranimilovice.cz).

Po ukončení samotné bitvy a vyhlášení těch nejlepších z nejlepších bude samozřejmě následovat i pořádná dávka zábavy v podobě afterparty plné volného hraní, turnaje ve hře Captain Sonar a dalšího večerního programu! :)

Tak nečekejte a připravte svou družinu na pořádnou bitvu... 26.10. to totiž bude stát opravdu za to!

Více informací


Zúčastní se

I já se zúčastním