Karty do grafiky

Ahoj nenašel by se někdo, kdo by dotáhnul překlad karet včetně grafiky (případně i za úplatu) do hry Dungeons & Dragons: Legend of Drizzt Board Game? Chci to hrát s dětmi a bohužel bez CZ je to nereálné....

Díky za případnou nabídku

J
20.6.2018 09:48:33

Jilut
Hrál jsem Wrath of The Ashardalon a jestli se nepletu, tak je to prakticky stejná hra (jiné figurgy, některé malinko odlišné komponenty a k nim pravidla). Jednak je to plně kooperativní hra, takže ty karty může číst a překládat jenom jeden hráč. Hrál jsem to s juniorem asi tak v jeho 5 - 6 letech. Víc nám vadila 20stěnná kostka s čísly, protože na něj v tý době (ředškolák) počítání přes 20 bylo těžký. Pak nám hodně vadil tlak, který hra na hráče vytváří a poslal jsem to i nehranými LoD do bazaru.

Ale, abych byl konstruktivní, tak mrkni do souborů u hry, tam jsou karty i pravidla přeložené.

20.6.2018 10:07:43

To Peca
Díky moc za info. Vím, že tam překlad je, i když takový neúplný...alespoň co se týká grafiky. Zkusím to a uvidím...

20.6.2018 10:14:07

pomoc
Kdybyste případně potřebovali pomoci s grafikou ,mohu zkusit nabídnout pomoc....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
- vytvořil jsem:
- Zombicide: Černý mor ( nové zbraně, SETY, Legendární, více jak 140 kartiček)
- Dice Throne: Season Two - překlad karet do CZ + grafika
- Munchkin - A3 inventář
- Decrypto - nové karty slov
- Sagrada - nové karty
- Cartographers - karty
- Šerif z Nottinghamu - CZ karty zboží, CZ promo karty, CZ merry men karty
- Troll - nové karty kořistí

13.10.2019 20:00:24

Vybíráme z Bazaru

Euthia: Torment of Resurrection - Necromancer kit
Euthia: Torment of Resurrection - Necromancer kit
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas