Zásilkovna do ciziny?

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s posíláním her přes Zásilkovnu do ciziny (kromě Slovenska, to vím, že funguje v pohodě)? Budu posílat hru do Řecka a rozdíl v poštovném proti ČP je značný, ale nemám s tím žádnou zkušenost. Co vy? Zajímají mě i jiné země než Řecko.
11.11.2019 23:22:16

Řecko
Zkušenost nemám ,ale koukni tady :
str.21

https://files.packeta.com/web/files/Kompletni_cenik_sluzeb.pdf

12.11.2019 00:07:03

Ja pres ne posilal do Nemecka a Italie, oboji v pohode doslo. V nemecku dorucuje ve finale nemecka posta, v Italii tusim GLS, pohoda. Ted jsem posilal do Holandska, to je jeste na ceste, ale pocitam, ze dojde dnes ci zitra. Vsechny baliky trvaly rekneme +-5 dni. Proces odeslani stejnej jako do cech ;). A na vsechny ty odeslani byl tracking az do cile.

12.11.2019 07:23:24

Onas
Ahoj,

mě na jejich infolince tvrdili, že musím mít IČO pro zasílání do ciziny, je to tak?

12.11.2019 15:30:04

ano
Je to dost dobre mozne, ja to posilal z ICO uctu.


Jen teda doplnim, ze u zasilkovny to funguje tak pekne, ze ti prakticky kdokoliv, kdo tu ICO-zasilkovnu ma muze zadat udaje pro odeslani, pak ti jen poslat PDF s tim listkem, ktery jen nalepis na balik, odneses a jen se pak financne vyrovnas s tim ICOarem, ktery zaplati to postovne za tebe.
Jestli to teda pisu aspon trochu srozumitelne... ;)

12.11.2019 15:47:17 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Ahoj,
asi pred 1-2 rokmi som posielal do Maďarska na dobierku. Proces rovnaký ako keď posielam do ČR. Dobu doručenia si síce už nepamätám, ale myslím že to bolo tiež 1-2 dni, prišlo to vtedy hodne rýchlo.

IČO nemám a nemal som žiaden problém. Tak neviem či sa niečo zmenilo

12.11.2019 16:02:35

dobierka na Slovensko
Ako funguje dobierka na Slovensko cez zásielkovňu? Ja vyplatím dobierku a odosielateľovi sa pripíše suma v czk na účet, bez ďalších poplatkov zo strany banky?

5.12.2019 19:45:03

pbch
Ano, přesně tak. Posílala jsem na Slovensko, dobírku udávala v Kč s tím, aby ji systém sám přepočítal na eura. Člověk na Slovensku zaplatil v eurech a mně pak přišly na účet Kč, přičemž jsem platila pouze za službu zasilkovny a za dobírku (fakticky to ale vlastně zaplatil kupující v doběrečné částce ;)).

5.12.2019 20:42:24

Vybíráme z Bazaru

Prodám Dominion 1.Edici CZ
Prodám Dominion 1.Edici CZ
Akt. cena: 215 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas