zajímavá aukce

http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/32525/
28.4.2016 16:23:59

bazar
To určitě je :D
Jeden je tu dva dny a druhý dokonce jeden den. Seems legit to me.

28.4.2016 17:58:27

bazar
Když něco prodávám a vím, že za to chci aspoň určitou částku, tak tam dám minimální cenu, za kterou to jsem ochotný prodat. Nechápu.

28.4.2016 18:35:22

Tak už se to vysvětlilo...
Jedné čínské dělnici sklouzl při balení karet do krabičky prsten s pětikarátovým diamantem.
To víte, oni už tam mají vyšší platy, než dříve, tak nad tím mávla rukou.
No a tahle zásilka prý doputovala do ČR.

28.4.2016 19:01:39

Nerozumím ...
Nějak vám vůbec nerozumím. Před časem jsem taky prodával Stanici paranoia v aukci. Moje počáteční požadovaná cena byla 450,- a vyšplhalo se to na 1120,-. Hra není k dostání a někdo o ní stojí, tak nechápu co na tom vidíte divného.

Když jsem před lety prodával 2 kostky k Twilight Strugle tak nabídka byla myslím za 80,- kč a vyšplhalo se to na 500,- kč. Když někdo o něco stojí, tak to není nic divného - zákon nabídky a poptávky. Aukce není charita.

Nesmíte hned každého podezírat, že si přihazuje na vlastní aukci. U toho mého prodeje se přetahovali 2 lidi a jeden tady byl rok a půl a druhý asi 3 roky. O tuhle hru je opravdu zájem. Pokud někdo tu hru opravdu shání, tak ji hledá všude po webu a vůbec to nemusí být původně registrovaný člen Zatrolenek a registruje se jen kvůli tomu, aby to mohl koupit. V poslední době se mi zdá že Zatrolenky a jejich bazar jsou "Stanice paranoia" a že tady furt někdo někoho podezřívá z nekorektního jednání.

28.4.2016 21:05:28 | Upraveno autorem (porovnej)

aukce
Souhlasím s Křenem - skvělý příklad je teď Dominion Pobřeží - který ta má teď cenu snad 2000

28.4.2016 21:58:27

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět Kickstarter expanze PETARDY
Zaklínač Starý Svět Kickstarter expanze PETARDY
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas