Uloženka - změny cen

Cau vsem, jen sdilim nejcerstvejsi zazitek s odeslanim balicku pres Ulozenku.
Byl jsem na OD Bila Labut v Praze poslat balicek - dle ceniku na strankach Ulozenky (https://www.ulozenka.cz/downloads/price/nereg_uzivatel_cenik_A4_light_v2.pdf) mela byt cena 59,-. Nejprve mi teda tvrdili, ze si stitek musim vytisknout sam (jak asi, kdyz nejsem eshop a tudiz neregistrovany), to jsme si teda vysvetlili, ale pak mi bylo receno, ze cena ja 79,-. Trosku jsem s nimi diskutoval na tema ceniku ktery maji na webovkach, probehla vpodstate stupidni diskuze o tom, ze oni jsou jenom pobocka a ze si mam zavolat na informace a kdesi cosi. No volal jsem teda na informace, tam o nicem nevedeli a ze pry to proveri. Za chvilku volaly informace zpet s tim, ze se omlouvaji, ale ze opravdu maji novy cenik a jestli chci vratit tech 20,- co jsem zaplatil navic. Na muj dotaz jestli mi muze rict jak je tedy novy cenik odstupnovany a kolik se bude platit za co mi bohuzel nedokazali odpovedet, jen me odkazali na webovky, kde by to snad behem dneska meli zmenit.
Ocividne Ulozenka zdrazuje sluzby pro neregistrovane uzivatele a defacto se dostava na cenovou uroven Ceske Posty, kde za obyc balik do 2kg zaplatim 81,-
Tak jen pro info.

mejte se
Michal
21.3.2016 12:54:19

Proc byt neregistrovany?
A proc nejsi registrovany?

Uprimne se jim nedivim ze pro lidi kteri jim nosi nepripravene baliky maji extra poplatek.

21.3.2016 14:57:15

registrace - proc?
Nechci tu zahajovat flame diskuzi, je to rozhodne vec nazoru. Nevim co myslis tim "pro lidi co jim tam nosi nepripravene baliky"...na jejich strankach doslova pisou: "Nejste prodejce, ale chcete odeslat balíček na Uloženku - žádný problém. Vaší zásilku zabalte jako pro odeslání poštou a přineste na nejbližší pobočku Uloženka. S obsluhou pobočky vyplníte přepravní a kontaktní údaje, označíte balíček přepravním štítkem a odešlete. O vše ostatní se již postaráme." a taky: "Cena služby zahrnuje převzetí zásilky, tisk a označení přepravním štítkem, odeslání na výdejní poboč-
ku a uložení po dobu 7 dnů."
Jakozto clovek ktery vyuzije Ulozenku parkrat za rok nevidim moc duvodu se registrovat - navic to rozhodne neni zaruka toho, ze sluzby nezdrazi i registrovanym.
Ale jak rikam, vec nazoru, nechci je kritizovat, urcite pro ty zmeny maji dobry duvod.

21.3.2016 15:21:49

mám stejnou zkušenost
taky

22.3.2016 16:12:07

názor
já mě s uloženkou vždy jen ty nejlepší zkušenosti ale využíval jsem jen hlavní pobočku tak možná je to na spíš na reklamaci konktrétní obsluhy na konkrétní pobočce ...

19.4.2016 21:19:53

Vybíráme z Bazaru

Scrap racer + rozšíření
Scrap racer + rozšíření
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas