TALISMAN

Zdravím zdejší hráče deskových her.
Jako malej kluk jsem si koupil tenkrát hru Talisman, tu první základní hru v češtině. Jednoho dne se mi stalo, že jsem hru nechal u kamaráda a jeho bratr hru postrácel, od té doby nemohu sehnat tuto hru v češtině a vlastně ani jinou.

Byl bych strašně rád kdyby mi někdo mohl poradit kde se dá sehnat hra talisman, klidně nějaká novější verze která se dá hrát v základu, myslím tím, aby to nebyl jen upgrade k nějaké edici. Chtěl bych aby to bylo v češtině ale fakt nevím kde hledat a rád bych si nechal případně poradit jaký díl byl nejlepší krom prvního :). děkuji mnohokrát a budu se těšit na příspěvky.
20.4.2013 19:31:43

Talisma
Ahoj, aktuálně je 4. série, k sehnaní jen v angličtině .... skoro ve všech shopech + hromada rozšíření.
Koukni tady přímo ke hře Talisman - tam najdeš spoustu odpovědí na své otázky.
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/talisman-4th-edition-371/

20.4.2013 22:22:34

4 edice
děkuji za odpověď, asi koupím tu 4 sérii a pak uvidím :)

20.4.2013 23:08:50

na bazárku
Já koupila Talisman 2.edici tady na bazaru zhruba před měsícem, hra je komplet v češtině a byla i s rozšířením jeskyně.... Občas se dá koupit i na aukru...

20.4.2013 23:10:09

talisman
no já si tak říkám jestli není rovnou lepší koupit tu 4ku i když je v angličtině?

20.4.2013 23:54:51

ctyřka
Za mě určitě, pokud ti nevadí angličtina - ale tady je překlad a hlavně angličtina je u Talismanu lehoučká. Za měn je čtyřka lepší než dvojka.
A navíc vychází hromada rozšíření.

21.4.2013 00:07:29

Talisman
A borci na aukru se občas snaží z české verze vytřískat až nehorázné peníze. Za mě je čtyřka taky fajn a díky místní komunitě se dá i počeštit.

21.4.2013 02:21:32

talisman
Děkuju vám za reagce :) asi koupím tu 4ku základ a pak časem rozšíření... ono to je nějak popořadě nebo je jedno jaký uppgrade koupím první?

21.4.2013 10:14:18

rozsireni
Jeto jedno - jsou 2 typy - malé krabičky (cca 500,-) - hromada karet, nové postavy, alternativní konce ... rpstě rozšířují jen základ a pak velké krabice, krabice, které přidávají herní desky - z těch vyšly jeskyně, hory a město (dávají se přes rohy) a pak draci (mění se vnitřní region). Já bych začal smeřákem ...Reaper

21.4.2013 12:17:40

rozšíření
Malá rozšíření jsou dobrá, kromě nových postav přidávají kupu karet do základní hry (jak kouzla tak setkání) a dá se pak z balíku setkání vyházet spousta balastu a nechat tam hlavně potvory, hra dostane potom větší spád a vývoj postav rychlejší.

21.4.2013 13:54:18

rozšíření
Poměr cena výkon mluví pro malá, i když ta velká taky nakonec koupíš.

21.4.2013 19:13:24

Vybíráme z Bazaru

Dvě EXITovky - Hrad a Vlak
Dvě EXITovky - Hrad a Vlak
Akt. cena: 340 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas