Samostatná deska

Zdravím,
rád bych si nechal udělat novou desku na Diplomacii variantu 1900, ale nevím, kolik by tak stálo nechat jí komplet udělat tak, aby to byla klasická skládací deska. Tak mě napadlo koupit klasickou prázdnou desku a mapu nechat udělat jako samolepku, kterou bych pak na desku nalepil. Ale nevím, jestli je v ČR možné takovou prázdnou dnesku koupit, nikde na e-shopech jsem jí nenašel (mimo zahraniční). Tak se chci zeptat, jestli s tím nemáte někdo nějakou zkušenost. Kde to koupit, příp. nechat vyrobit, jak to udělat apod. Nikdy jsem nic podobného nevymýšlel.

Díky moc!


https://boardgamegeek.com/image/3950766/diplomacy-1900-variant
15.2.2019 13:37:20

Vytvarne potreby
Kdysi jsem herni desky vyrabel "v kuse" tak, ze jsem koupil ve Vytvarnych potrebach velkou ctvrtku nebo karton velikosti A2, B1 nebo A1 - proste velky kus.
Nasledne mapu jsem vytiskl na celostrankove samolepici etikety velikosti A4 a ty jsem nalepil zcela vedle sebe (bez mezer) na vyse uvedenou velkou desku. Pri opravdu celoplosnem tisku je vysledek pochopitelne take celoplosny.
Vysledek jsem prelakoval bezbarvym lakem aby se barva neotirala.

Vyhody: relativne levne, dostupne bez problemu - bezny sortiment. Neni treba nic rezat. Diky etiketam (namisto lepeni lepidlem) se nic nekrouti.
Nevyhody: neni to skladaci (vhodne pouze na domaci hrani), neni to profi kvalita, ale postacuje to.

15.2.2019 14:16:28

zkus tisk
na banner - budeš to rolovat místo skládat...

15.2.2019 14:41:31

tri-fold gameboard
https://www.youtube.com/watch?v=4sTWbtpk_I4

15.2.2019 15:04:25

Spielmaterial.de
Já bych to vzal z Německa, poštovné není zase taková hrůza, obzvláště, jestli si tam toho vybereš víc. Já jsem tam vybíral tak dlouho, až jsem nakonec využil Essen Spiel pickup, ale ten je teď z jara ještě hooooodně daleko.

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco of FFG, koupím si radši originál.

4.3.2019 14:10:19

navíc deska nemusí být prázdná
Možná se vyplatí koupit nějakou levnou hru a přelepit desku v ní.
Ale banerovina je super
HRASoprodejce

5.3.2019 17:21:37

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra - Mrtvé močály
Pán prstenů: Karetní hra - Mrtvé močály
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas