Rozpor mezi morálním a amorálním chováním jedince ve věci sebeobohacení na úkor druhé strany

tak schválně :-)
17.1.2011 21:47:50

staženo
Původní komentář edituji, s uživatelem jsem se snad domluvil.

15.2.2011 20:10:37 | Upraveno autorem (porovnej)

doplnění
Už jsem psal Diovi se žádostí o zrušení aukce. Podobným lidem by se nemělo dovolit prodávat.

15.2.2011 20:17:12

PJ

Nedodaná odměna za překlad...
...překládal jsem Tales & Legends s vidinou, že dostanu nejen poděkováno, ale lahev whisky, kterou mám opravdu rád. Byla to veřejná nabídka jednoho místního uživatele, kterému byl později zablokován účet. Nejprve se zatvrzele neozýval ani na mail, ani na soukromé zprávy, a když jsem mu udělal v diskuzi veřejně ostudu, tak se do mě jeeště opřel, co si ho tu dovoluji zostouzet...

Inu, lidé jsou různí...

15.2.2011 20:28:44

Pravá krása
Danse: No to je mi roztomilé... Calimdora zabanovat komplet a počkat si na něj s trubkou před barákem...

PJ: Asi by bylo dobré přímo napsat, o jakého uživatele šlo...

17.2.2011 08:26:27

Dansemacabre
WH:I mě tenkrát za ten litřík taky zaujal, ale nakonec jsem odolal. Takový jednání je, slušně řečeno, podrazacký...

17.2.2011 08:45:03

Bohušu,
k...a sa neříká, ale totok je opravdu svinstvo.

17.2.2011 09:31:49

PJ

Eyron
Šlo o uživatele "Sierbe", ale jak jsem uvedl, účet má zrušený a email zabanovaný.
Edit: Jméno a email uvádět nebudu, ale ten člověk údajně skončil s deskovkami, takže to snad nebude pro ostatní potenciální hrozba...

17.2.2011 10:10:59 | Upraveno autorem (porovnej)

vyřešeno
Díky intervenci mocného Dia bylo snad vše vyřešeno. Uživatel se mi omluvil (najednou začal fungovat mail) a slíbil, že to pošle za původní cenu. Tak doufám, že v balíku nebudou staré noviny... :)
Kdyby jo, už mám přes IP z mailu zjištěnou adresu a přes Google na 90% i jméno :)

Diovi se sluší poděkovat, je fajn vědět, že se božstvo o své smrtelníky stará.

17.2.2011 16:36:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Life of the Amazonia: Upgraded Base Components
Life of the Amazonia: Upgraded Base Components
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas