Joe
Joe - avatar

Recept na gulas do 25-litroveho kotlika?

Zdravicko partaj,

mate niekto overeny pomer a objem surovin na gulas do 25-litroveho kotlika? Pol-na-pol hovadzie a bravcove, plus zelenina (zemiaky, paradajky, paprika), samozrejme korenia na dochutenie. Rad sa priucim od skusenejsich varicov gulasa, kym si stablizujem oblubeny pomer!

---------------
Prekladateľ Joe

14.9.2021 22:05:54

lol :)

najlepsi gulas je v pomere 1:1:1:1 pre maso, cibula, zemiaky, paradajky+paprika. ale pozor, jedna sa o mnozstvo nie vahu :) 

polku zemiakov davas hned na zaciatku aby sa rozvarili a pekne gulasik zhustol. 

dobru chut ;)

14.9.2021 22:47:18

Brambory patří max do buřtguláše :D

Rajčata/protlak se dává pouze do hovězího ;)

Do vepřového se dává jen paprika…ale ne čerstvá nýbrž mletá ;)

Pokud je maso půl na půl, tak je to fuk, to je pravda, ale zas pozor - vepřové bude měkčí daleko dříve než hovězí, takže hrozí, že než bude měkké hovězí, tak vepřové bude rozvařené a rozpadne se na vlákna :)

 

Správnej guláš zhoustne rozvařením právě té cibule, která má být v poměru 1:1 s masem, ale může být i o něco více než masa (objem, ne váha).

+ pořádnej guláš se musí aspoň 2x přichytit (samozřejmě ne na uhel/do černa), seškrábnout ze dna a zas rozmíchat - rozvařit. Zesiluje se tak chuť a barva ;)

A že jsem se gulášů navařil… jak doma, tak ve velkém (100l guldy jako prd).

15.9.2021 06:23:32

PJ

Já bych nejspíš souhlasil už jen s tím, co bylo řečeno, hlavně s Ďáblem, tj. masa nekombinovat, do pravého guláše pouze hovězí (krk, kližka) a cibuli v poměru 1:1, z ostatní zeleniny pouze trocha rajčat. Brambory určitě ne. Kořením pouze paprikou, papřem a v závěru majoránkou.  Zalívám vývarem, obvykle táhnu pod bodem varu 8 hodin… Jo a samozřejmě nezahušťovat moukou či jíškou, na to je cibule, popř. trocha tvrdého chleba…

15.9.2021 08:27:13

Chlapi bacha,dávate recept na český guláš(popřípadě maďarský) . Na Slovensku dávají opravdu i brambory a mrkev a je řídký,u nás bychom spíše řekli gulášová polevka. A z hovězího i vepřového masa. Mám doma slovenskou šéfkuchařku :+).

 

P.S. Na zahuštění doporučuji nastrouhaný brambor.

15.9.2021 09:29:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Som prekvapený. Nepatrím teda medzi guláš varičov, ale doteraz som myslel, že zemiaky patria medzi základné suroviny.

15.9.2021 09:34:43

Myslím, že do gulášu si každý dá čo chce hlavne aby chutil. A preto je to guláš :D 

Inak videl som aj do gulášu pridávať trochu cukru. To len na margo čo patrí a čo nie…

15.9.2021 10:51:52

Samzorejme kazdej “gulas” muze vypadat vselijak, ale podle me je to tohle, a tudiz ma pravdu dabel.

 

hovezi-gulas-s-knedlikem-recept-500x500.jpg

 

15.9.2021 11:21:37

Jo jo, pravda. Taky mi potom došlo, že kluci jsou slováci, tak to tam můžou běžně vařit jinak.

To co popisujete znám taky, vaří to tak švárova rodina…ale podle mě to prostě není guláš, ale variace na gulášovou polévku jak už bylo řečeno :)

15.9.2021 16:16:40

Vybíráme z Bazaru

Zákon ulice
Zákon ulice
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas