Pojišťovny

Nevíte někdo, pokud možno osobní zkušenost, zda nějaký z těch ústavů umí pojistit hry, příp. ještě knihy? Chci změnit pojistku/pojišťovnu, protože nepotřebuji pojistit zlato a drahé kamení apod., což umí moje pojišťovna.

21.3.2019 15:11:51 | Upraveno autorem (porovnej)

domácnost
neřeší tohle pojištění domácnosti? Řekl bych, že to je na úrovni kola - to taky řeší pojistka domácnosti, i když ti bylo ukradeno před nákupákem.....

Mám za to, že např. součástí mojí pojistky byly fotky bytu s vybavením (police s deskovkama taky)....

21.3.2019 15:26:44

Taky v ramci domacnosti
Taky jsme to resili v ramci pojisteni domacnosti, nejak se to napocitalo, hodilo do sumy k pojisteni, prikladaly se fotky... ale uz je to nejakou chvili zpatky.
Coz mi pripomina, ze bych to mel aktualizovat... :)

21.3.2019 15:31:04

a které pojišťovny?
Česká pojišťovna to rozhodně neumí /knihy, deskovky/, říkal chlapec za přepážkou.

21.3.2019 15:40:04 | Upraveno autorem (porovnej)

tajemná
Tohle se už jednou řešilo asi před rokem a došlo se k závěru, že takovou službu nikdo nenabízí. Nevím jestli se od té doby něco změnilo.

21.3.2019 15:57:02

...
Teda to by mě nikdy nenapadlo pojistit si hry a drahé kameny....hmm za mě přinejmenším děkuji za podnět k zamyšlení

21.3.2019 16:12:44

Pojištění domácnosti
Také jsem to řešil v rámci pojištění domácnosti. Buď to byla Cooperativa, nebo Generalli, teď nevím. A řešili to individuálně, protože standardně to nenabízeli. Nepamatuji si na kolik vzrostla pojistka, jen vím, že to bylo docela dost, tak jsem do toho nešel.
Myslím, že jsem to pojišťoval do výše 150 000,- za hry + komiksy.

21.3.2019 16:35:03

Známky
Někde jsem zaslechl, že si někdo sbírku pojistil a prý to fungovalo jako pojištění známek. Takže bych se zkusil poptat nějakého filatelisty, kde a jak pojišťujou známky. Počítám, že ty pojištovny co umí známky by mohli být průžnější a zvládnout i deskovky. Mám to z druhé ruky, takže nevím žádné detaily.

21.3.2019 17:11:10

ČPP
Vybavuju si, že my to máme u ČPP...

Na druhou stranu, ještě jsme nepotřebovali plnění, takže těžko říct, jestli to opravdu funguje... :)

21.3.2019 17:19:54

Resistance is Futile
Osobne mam pojistene v ramci pojistovny domacnosti u Alianz jako sberatelsky predmet. Ale je treba mit vse dobre vedene. (jako foto stavu apod.)
------
Redaktor Deskofobie

21.3.2019 19:32:19

Vybíráme z Bazaru

Splašené obvody
Splašené obvody
Akt. cena: 125 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas