O překladech...

Jelikož se mi začínají všechny ty překlady nějak množit, rozhodl jsem se (ač jsem si vždy myslel, že tyhle blbosti dělají jenom rozjívené náctky) založit blog o mých existujících a probíhajích překladech.
Na tomto blogu by se měly objevovat nejen poznámky o aktuálním vývoji překladů, tedy třeba co bylo zrovna dopřekládáno a je už možné stáhnout (při dopřekládání nějakého většího celku to samozřejmě dám i sem), ale i o překladatelských plánech do budoucna apod.

Tak snad úplně na závěr pro ty, co to zajímá (zatím v takové light podobě, jako vždy nestíhám):
http://morthe.blog.cz
21.5.2010 10:45:05

LoVískUjU BLogíSKy!
Dělám si srandu, obdivuju tvou výdrž a odhodlání.

21.5.2010 10:54:38

rbx

Morthe
obdivuju tvoji vydrz! Drzim palce!! Delas take neco jineho, nez toto? :-))

21.5.2010 10:57:35

Můj
ty bože - tahle stránka okamžitě putuje do bookmarků, to je fakt masakr. Kde na to chlape bereš čas?
Máš můj obdiv.

21.5.2010 11:00:30

rbx
Přes den programátor řídících systémů (než s tím praštím a půjdu dělat něco rozumnýho), pak jako programák se zrovna pokouším udělat etapovku na LDT (abčas chystám nějaký akce pro kamarády, noční vylodění v Normandii bylo obzvláště úspěšné, zvláště noční seskok do jezera), přes zimu volejbal na AVL (s ligovým hraním už jsem skončil), když je čas tak kolo, brusle, voda, hory, skály... no a pak se někdy taky musím věnovat přítelkyni (která naštěstí tohle všechno podstupuje se mnou, což teda časově spoustu věcí ulehčuje... =D

21.5.2010 11:04:25

Morthe
Tak to te obdivuju, nechapu jak to vsechno muzes stihat. Ja prave dodelavam bakalarku a vubec na nic jineho nemam cas, potreboval bych aby den mel aspon 36 hodin:)

21.5.2010 11:22:43

rbx

Morthe
Jooooo, LDT, delal jsem to same :-) Hrozne me bavilo hrat s detma hry, ktere bavily i me. Taky zacatek putaku s nejstarsim oddilem ve tri rano a stopovani, kdo jako prvni bude pripraven k odchodu... a pak pochod se zapalenymi loucemi, spani v lomu, vareni boruvkovych spaget..:-)) hezke casy.

21.5.2010 15:22:42

Vybíráme z Bazaru

Tudor
Tudor
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas