ms vo futbale-sledujete?

tak dneska som presil klinicku smrt,konecne sme hrali futbal a poslali talianov domov,nadhera.
24.6.2010 20:00:57

dajo
no normálně nesleduju ale dnešní Itálie-Slovensko mě dostalo, obrovská gratulace !

24.6.2010 20:03:31

gratulace
taky se připojuji,koukal jsem a bylo to z vaší strany o 100% lepší než v předchozích zápasech.Taky to štěstíčko se nakonec přiklonilo na vaši stranu :-).

24.6.2010 20:17:02

Sleduju
ale Slovákům jsem to moc nepřál. Ne kvůli tom, že bych záviděl ale proto, že mám Italy radši. Pro mě jsou Italové sympatičtější.
V té skupině jsem to ostatně přál Italům a Novému Zélandu.

24.6.2010 20:29:14

Fotbal
Ačkoli jsem sportovec tělem i duší, mám raději "zajímavější" sporty než je fotbal...ale výsledky samozřejmě sleduju a tenhle, to je naprostá bomba! Gratulace!

24.6.2010 21:03:39

Slovensko
Výsledok aj hra boli dnes viac než znesiteľné, to je fakt :-) Síce som viac tŕpol o výsledok Paraguaj - Nový Zéland, ale nakoniec to vypálilo dobre aj tam.
Dúfam, že sa zadarí aj ďalej, prejsť cez Holanďanov by už bol sen...

24.6.2010 23:50:40

Gratulace
Docela mi to připomínalo naši účast na letošním MS v hokeji. Tým byl po prvních zápasech fanouškama totálně odepisován. Ze šatny bylo slyšet hádky. Těžké trápení a prohry se soupeři, kteří měli být jen do počtu. No a nakonec jsme si mohli zas po letech zařvat MISTŘÍÍÍÍÍ!!!!

Na ten včerejší zápas jsem přepnu telku jen proto, že jinde nic lepšího nebylo. Juknu na skóre a nevěřím. 0:1. Ač fotbal moc nesleduju, tak jsem se tentokrát dobře bavil. Kucí ušatí to krásně zdramatizovali a v šesté minutě čtyřminutového nastavení už jsem taky počítal vteřinky. Takže jo, užijte si to!

Pecovarhy: To jako poslat domů mistry světa nebyl sen? :)

25.6.2010 05:31:18

Sleduju
Samozřejmě sleduju a proto taky jsou teď deskovky odsunuty, protože při tom počtu zápasů na ně není čas. Včerejší zápas Slovenska zatím jednoznačně vrchol MS. Jde vidět jaký je rozdíl, když se hráčům nechce a kašlou na to (jako s Paraguayi) a jak to vypadá, když hráči na hřišti nechají vše. Včera se nebáli, nastěhovali se Italům na půlku a makali jak o život, byli v pohybu, napadali, prostě si to vydřeli. A žádné ušmudlané góly, ale pěkné akce. Na konci už jim došy síly a bránili to zuby nehty a pak si na aut naběhne obránce a dá gól, fakt super. Gratulace a když tak zahrají i proti Nizozemí, můžou jít klidně ještě dál. Budu držet palce.

25.6.2010 06:57:42

Pecoharvy
Tak vám přeji, ať to máte jak my na hokeji. Napřed nic moc, loudalo se to tam zprava do leva a na konci byla medaila a super tým.

25.6.2010 07:01:17

skyfire
Určitě souhlas že to byl jeden z nejlepších fotbalů na MS, a že jich moc kvalitních zatím nebylo.
Ale stejně, nejvíc se mi líbila střela ze dvou metrů do prázdné branky mimo :)

25.6.2010 07:16:24

Československý fotbal
Mně se zase líbí, kolik toho máme společného, alespoň ve fotbale:
-nechuť trenérů bavit se s novináři (Bruckner-Weiss)
-kašlání fotbalových primadon na fanoušky
už jen čekám, že si kluci slovenští pozvou na oslavu postupu nějaké děvčata na pokoj a budou tvrdit, že s nim probírali taktiku....ale tak třeba mají víc rozumu než ty naše rádoby hvězdy....

25.6.2010 07:38:37

gratulace
Taky se přidávám s gratulací Slovákům k postupu! Jinak k otázce tohoto vlákna bych jen dodal, že sleduju pokud možno všechny zápasty, což činím již od svých 9 letech, kdy mě otec nosil každý den pozdě večer do postele (MS v argentině 1978) :)

25.6.2010 08:04:41

další zápas
Tak co, zvládnou slováci i nizozemce ? já myslím že ne... :)

28.6.2010 09:28:31

Raziel
Mno, tak ja si to myslim taky. Jen ze sympatie k nim si na to nevsadim:)

28.6.2010 09:46:15

rbx

sleduju/nesleduju
Slovaky jsem bohuzel nevidel, byl jsem v Italii :-)) Ale kdyz jsme druhy den prisli do italske fabriky, tak jsme videli poloprazdne kancelare a ten co nas provadel rikal... vite, my vcera nemeli zrovna dvakrat stastny vecer, takze Antonio je doma, Luigi jel s rodinou k mori..atp :-)

Vcera jsem ale videl Argentinu s Mexikem a to byla radost koukat. Skoda jen te minely rozhodciho. Jak se rikalo, ze jsou pomezni snad digitalni, tak vcera si to vybrali jak u Anglie, tak u Mexika.

28.6.2010 10:49:49

rbx
Ještě že jsi nebyl včera v Mexiku :)
Ti rozhodčí, to je neštěstí šampionátu, v každém zápase něco zmastí...zlatý Collina :)))

28.6.2010 11:03:30

Bratia
proti HOL to bude pretezke, ale mozne je vsechno, ja vam to preju. Ale Brazilii mi potom uz neporazejte, na ni mam v praci vsazeno :)

28.6.2010 14:39:57

Joe

Dame...
...gola dame! :D

28.6.2010 15:20:56

Stávkové dilema SVK-HOL
Našťastie zásadne netipujem športové výsledky, lebo tuto by mi asi zo zásady unikla tutovka :-)

Vďaka za podporu z Čiech a Moravy. Ako sa u nás v novinách píše, (a ja sa pod to takisto podpisujem), nikomu nebude prekážať, ak vypadneme so silnými Holanďanmi, len ak predvedieme poctivý futbal a donútime ich o postup poriadne zabojovať!

Ad Husák: "To jako poslat domů mistry světa nebyl sen? :)" Bol. Ešte stále sa z toho sna neviem poriadne spamätať! :-)

28.6.2010 15:23:10

škoda
fandil jsem vám, ale očekával jsem spíše tenhle výsledek. Škoda těch neproměněných šancí Stocha a Vitteka.

28.6.2010 17:51:36

škoda
Jo, kdyby Vittek dal...Ale tedy jinak s přehledem nejhorší osmifinále.

28.6.2010 18:29:15

pecovarhy
ježiši nepiště Holandani, když to jsou Nizozemci :)

29.6.2010 07:12:43

Holanďania
iný kraj, iný mrav :-P

29.6.2010 07:17:34

Že bych si šel vsadit :-D
http://fotbal.sport.cz/fotbal/ostatni/171519-video-chobotnice-ktera-se-neplete-ma-jasno-nemci-vyradi-i-argentinu.html

30.6.2010 10:23:37

Vybíráme z Bazaru

Kraftwagen + exp.
Kraftwagen + exp.
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas