MS ve Florballu

sledujete někdo, předpokládám, že minimálně The Hammer's family se kouká :). Já to kdysi chvíli hrál, tak se z nostalgie dívám. První dva zápasy mi nějak utekly, ale vzhledem k těm výsledkům a soupeřům nebylo nějak extra o co stát :). S Nory jsem stihl jen posledních 10 min, ale ty byly nejkritičtější, škoda, že tak snad přišli o vedení. A dneska s Estonskem jsem to sledoval celé, a to byl teda mazec. Hráli jsme hodně špatně, ale díky golmanům Kafky a Rytycha jsme to udřeli na tu výhru na nájezdy :). Zítra po zkoušce ve škole jsi jdu pro nějaké gamesky (civka, 51st State, Dominion: Prosperity a jeden BP do warhammeru :) ) a urychleneně spěchám domů na čtvrtfinále proti hostujícím Finům. Jsem zvědav, jak se s s tím naši poperou. Po dnešním utkání mohou jen překvapit :)

Btw hraje tam kámoš ze školy Jan Jelínek, který dal proti Norům nádherný gól z půlky hřiště a dneska v podstatě zařídil to srovnání na 2:2 když vypálil ze zadu a Sladký to dorážel :). A ještě znám od vidění Skaldu (Vojtěch Skalík), který chodil na stejnou základku jako já (ale o 2 rčníky výše). Dneska hraje borec ve Švýcarsku :)
8.12.2010 23:27:31

re
Byl to takový mazec, že jsem ve vyrovnání již ani nedoufal. Škoda břevna z půlky 5min před koncem, a pak jsem již jen koukal a držel palce. Nájezdy byly zvládnuty bravurně, všechna čest. Na semifinále budu určitě koukat.

9.12.2010 06:28:28

MS
Samozřejmě, že Hammer´s family MS sleduje, jak jen to jde. Bohužel ty přestýdenní vysílací časy nám moc nevyhovují :( protože skoro furt trénujeme :) I včerejší dramatický zápas jsme trávili vlastním tréninkem a zprávy z utkání tak zajišťovala manželka po telefonu :) Škoda, že alespoň ty nájezdy jsem nestihl, to musela být vysoká škola...
Myslím, že Finové jsou teď velkým favoritem a budeme to mít hóóódně těžké....

9.12.2010 07:04:01

DD

MS
No po predvedene hre proti Norum (poslednich 10 minut) a pak proti Estonsku (cely zapas) bych si nedelal ani iluze o medaily. Finy temito vykony neni realne, a pak nejspis pujdeme na Svycary, a tam si myslim ze to bude dosti tezke.
Jedine ze by snad kluky nekdo polil nejakou zivou vodou aby se troska zvedli.

9.12.2010 10:13:48

taky jsem sledovala
byť nechtěně

9.12.2010 10:25:14

zkusme doufat...
po těch předvedených výkonech můžeme obravdu jen překvapit. A když přihlédneme na excelentní výkony obou golmanů, tak úplně beznadějně to nevypadá :). Každopádně Finsko je Finsko :). Ale čekám kvalitní útočnou podívanou, žádné betonování obrany, takže se těším.

9.12.2010 12:08:38

šance
určitě je, byť velmi malá...ale vzpomeňme nedávné MS v hokeji, vždyť kdo by si na naše vsadil po zápase s Nory :( a jak to nakonec dopadlo :) jen jestli mají naši florbalisté svého Jágra, který by jim promluvil do duše...třeba Zálesný by mohl...

btw. Estonsko je vlastně takové Béčko Finska, takže i když to tak nezní, úplní nazdárkové to nejsou a spolu s Nory a Lotyši a někdy i Rusy se na silnou čtyřku docela tlačí...

9.12.2010 12:38:32

The Hammer
Zálesný, ten určitě, to je sólista jak prase a hraje jen proto aby dával góly a vylepšil si kanadské bodování. To je naprostý antitýmový hráč a pochybuju, že to je ten pravý hráč na promluvení do duše :)

9.12.2010 16:58:38

Zálesný
No dyť je taky jediný profesionál mezi ryzími amatéry, tak to potřebuje jako koza drbání :)
Ale hráče neznám, nevím, jaký kdo je, mám co dělat, abych si zapamatoval svých 80 svěřenců :)

9.12.2010 20:21:55

florbal
přispěvek pozdě ale přece, taky jsem sledoval pač jsem to ještě do loňska hrál, ale moc mě kluci nenatchli, výsledek sice docela dobrej a když bylo vidět jak si nás třeba ti finové dávají tak se ještě mame co učit.

24.12.2010 21:54:43

paladin91
to každopádně, ale Švycary jsme rozbili pěkně. Patříme ke 4 nejlepším Florbalovým zemím a letos jsme jednu velmoc porazili, takže podle mě super výsledek

24.12.2010 22:18:11

beholder
jj, souhlas vysledek super, ale koukat se na tu "naši" hru je o dost těžší než sledovat ten severskej "balet" . Já byl hlavně zklamanej tím výběrem do repre (dle mě dost hroznej)

24.12.2010 22:41:43

Vybíráme z Bazaru

Stranger Things: Obrácený svět od 1,-
Stranger Things: Obrácený svět od 1,-
Akt. cena: 404 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas