Joe
Joe - avatar

Lokalizované PC hry pre deti

Zdravíčko,

má niekto prehľad v lokalizovaných detských PC hrách (rozumej pre 7 - 10-ročné deti)? Čeština je v pohode...

Nemusia to nutne byť hry "pre" 7 - 10-ročné deti, môžu to byť aj hry hrateľné "spoločne", t.j. mnou ako otcom, pričom s deťmi by sme to spoločne sledovali (najmä ak je ovládanie zložitejšie) a rozhodovali sa, čo ďalej.

Hry typu LEGO Batman asi bohužiaľ lokalizáciu nemajú, ale niečo podobné, čo by bolo aj nahovorené? Alebo aj iný žáner?

Zatiaľ ich baví Trackmania Nations Forever a trochu Eurotruck Simulator... plus samozrejme zopár hier na mobile (Hill Climb Racing 2, Cut The Rope, Beach Buggy Racing...).
2.2.2018 15:43:06

pc

Děcka na PC baví Cuphead, Toybox Turbos, a velmi je bavil Unravel a Ori and the blind forest (obě jsem ale musel hrát já, jsou velmi obtížní hry). Vysoce je bavila hra Stardew Valley (není lokalizovaná ale je to jednoduchá hra říkali tomu "zahradníček"). Ale zas mají něco nahráno, každý má své kapesní nintendo, takže je PC hraní zas tak moc neoslovuje.

Též je bavilo pozorovat když jsem stavěl metropoli ve Cities Skylines

2.2.2018 22:45:21

Dračí historie
Adventura z roku 1995, česká a česky namluvená, odzkoušená na zhruba devítiletých dětech, běží i na dnešních operačních systémech, zdarma.

http://www.ucw.cz/draci-historie/

9.2.2018 06:33:20

Vybíráme z Bazaru

Pan Am
Pan Am
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas